Şerbetçi Otu Bitkisinin Zararları

Şerbetçi Otu Bitkisinin Zararları; Şerbetçi Otunun Zararları; Şerbetçi Otunun, İşte Açan Özelliğiyle Diyet Yapan Kişiler Tarafından Dikkatli Kullanılması Gerekir.

Şerbetçi Otu Bitkisinin Zararları

Şerbetçi otunun zararları

Şerbetçi otunun, işte açan özelliğiyle diyet yapan kişiler tarafından dikkatli kullanılması gerekir.

Şerbetçi otunun kullanımı

Bir bardak kaynamış suyun içine, bir tutam şerbetçi otu atarak, demlemeye bırakılır ve demledikten sonra içilir.

Kizlar ben kesinlikle serbetci otunu mutlaka bir sekilde kullanmanizi tavsiye ediyorum cünki gercekten etkili.

kendimden anlatayim, yabanci bir sitede okudum bayanin biri serbetci otu kozalakekstresi kullanmis yagsiz bir kremle yari yariya karistirmis bu ekstre koyu surup gibi yapiskan koyu yesil bisey bira imalatinda kullaniliyor. Bitter Serbetci otunun kozalagindan eldeediliyor,netten arastirabilirsiniz.

neyse 6 gün kullanimda 3-4 santimden bahsediyo daha sonra 7-8cm ekadar cikmis, bu bayan 44 yasinda. bu alti günde günde üc kere sürüp strec folyo ile sarip 4-5 saat bekletiyormus.

Bu serbetci otu extresinin Alfa asit orani önemli . Bu bayanin aldigi surup gibi olan en yüksek asite sahip yani 50% diger sitede okuyan bayanlar degisik versiyonlarini bulmuslar 6% yine extre ama daha sulu gibi 15% buda kurutulmus kapsül seklinde preslenmis vs bunlar kurutulmus haliyle alip islatip robottan gecirip cremle karistirmislar onlarda etki görmüsler.

sonucta bende aldim o surup gibi olandan cremle yari yariya karistirdim yapiskan bisey ve igrenc kokuyor ama neyapcaksin sabir :)
5ay öncesine kadar bebegimi emziriyordum suan 85b takmama ragmen tabi icin bosaldi.

Ve, ve 5 gün kullandim günde 1 kere 4-5 saat birakiyorum. Daha ücüncü gününde dolgunluk hissettim bes gün sonunda ise iyice dolgunluk artti cm olarak belki yarim cm var yok emin degilim ama dolgunlasti hatlar yuvarlandi. Devam edicem insallah kullanmaya .
Sizler türkiyede bunu nereden bulursunuz bilemiyorum netten bakica sizlerde bakin bence. Süper etkili bisey.

Biliyorsunuz gögüs büyütücü haplarin hepsinde serbetci otu var zatenvar, bu anlattigim sekilde direkt ve daha konsantre .

Insallah faydali olmusumdur.

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp