Melisa Kapsül

Melisa Kapsül :

Melisa Otu Kapsülü
Ürün İçeriği:
Melisa Otu
Ürün Kullanım Önerisi: Günde 2 kapsül yemek öncesi veya sağlık uzmanınızın öngördüğü şekilde kullanılması tavsiye edilir.
Ürün Muhafaza Koşulları: Çocukların ulaşamayacağı, serin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz. Direk güneş ışınlarından koruyunuz.

Melisa Otu (Oğul Otu)
Bitki Adı: Melisa – Lemon Balmmelisa - Oğulotu
Bitkinin Latince Adı: Melissa officinalis
Bitkinin Bilinen Diğer Adları: Oğul otu

Melisa çok dallı, beyaz çiçekli, yaprakları ince ve yumuşak tüylerle kaplı olan, limon kokulu, otsu bir bitkidir. Stresi azaltmakta oldukça etkili bir bitki olan oğul otu sinirleri yatıştırarak migren, baş ağrısı, kulak çınlaması, baş dönmesi, uykusuzluk, sara (epilepsi) ve sinir krizlerinde faydalı olur.

Melisa otu, insanı ferahlatarak depresyon, melankoli, huzursuzluk ve iç sıkıntısını gidermeye yardımcı olur. Kan şekeri ve tansiyonu düşürmede destek olur. Soğuk algınlığı, boğaz ağrısı ve nefes darlığına karşı faydalıdır. Mide ve bağırsak gazlarını ve ağrılarını gidermeye yardımcıdır. Beyin damarlarını açar ve hafızayı güçlenmesine destek olur. Aybaşı kanamalarını düzenler ve ağrılarını azalmasına etkili olabilir. Ayrıca, hazmı kolaylaştırıcı etkileri ile hazımsızlığa karşı oldukça faydalıdır.

Melisa Kapsülü Hakkında Uyarılar
- Hamile kadınların ve 12 yaş altındaki çocukların bu ürünü bir hekim gözetimi altında kullanmaları önerilir.

- Ürünümüz bir ilaç değildir ve ilaç olarak görülmemelidir. Ürünümüz bu niteliklerle veya amaçlarla kullanılmamalıdır.

- Yukarıdaki bilgiler ürün içinde kullanılan bitkiye ait geleneksel kullanım amaçlarını yazmakta olup, bu bitki ile ilgili bilimsel araştırmalar ve çalışmalar sonucu elde edilen verilerden alınmıştır.

- Ürünümüz bir gıda takviyesidir.

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp