Şems Aslan Pembe Maske Tarifi

Şems Aslan Pembe Maske Tarifi : Pembe Maske Nedir

Pembe maske tedavisi veya diğer ismi ile pembe maske kürü, son günlerde bayanların cilt bakımı amacıyla gerçekten ilgi gösterdikleri bir cilt bakımı maskesi türüdür. Günümüzde bir çok kadın ünlü de pembe maske tedavisi ile cildini gençleştirmekte ve yüz güzelliği sağlamakta, selülitleri tedavi ettirmektedir. Bu yazıda sizlere pembe maske nasıl yapılır Pembe maske faydaları yararları hakkında bilgi verecek ve pembe maske yapılışı tarifi vereceğiz. Pembe maske yapılışı ve uygulanışı hakkında tüm merak ettiklerinizi bu yazıda bulabileceksiniz.

pembe maske tedavisi

Pembe maske, içerisinde taşıdığı özel bir takım biomoleküller ile 40 derece civarı hamur kıvamındaki sıcaklığından yüze sürüldükten sonra ani bir kimyasal tepkime ile 0 santigrat dereceye düşmesi ile yüzde gerginlik ve gençleştirme etkisi oluşturan bir cilt bakım maskesi çeşididir. Pembe maskenin bu denli meşhur olmasının en önemli nedeni uygulanışının kolay acısız ve faydalarının en üst safhada olmasıdır.

Pembe Maske Nasıl Yapılır

Pembe Maskenin ani ısı düşüşü sonucunda katılaşması neticesinde maskenin içerisinde bulunan vitaminler ve mineraller içeriğindeki kolajen madde yardımıyla cilt hücrelerine ulaşıyor ve onları besliyor. Pembe maske diğer cilt maskeleri gibi yıkama ve ılık suda durulama gibi çıkartma işlemlerine gerek kalmadan ince bir tabaka halinde sadece yüz mimikleri ile yüzden kolayca dökülüp çıkartılabiliyor. Dünyaca ünlü pembe maske kürünün faydaları ve yararlarının en üst düzeyde ortaya çıkabilmesi için ortalama olarak 30 günlük bir Pembe Maske Tedavisi yapılması gerekmektedir.

5 Haftada Cildiniz Yenilensin Pembe maskenin faydaları arasında gerek yaşlanma ve hücre yıkımı nedeniyle cildin kırışmasını önlemesi gerekse nem, sıcaklık toz gibi dış etkenlerden dolayı cildin yıpranmasını yavaşlatması sayılabilir. Ülkemizde bir çok sanatçı ve oyuncunun pembe maske tedavisi ile cildinin genç görünümünü ve cildin yağ nem dengesini sağladığını söyleyebiliriz.

Pembe Maske Tarifi Evde Pembe Maske Yapımı Mümkün Mü?

Pembe maske ev yapımı yöntemlerle yapılabilmesi mümkün değildir. Çünkü fabrikasyon bir ürün olup özel bazı besleyici vitaminler ile zenginleştirilmiştir. Bu nedenle Pembe Maskesi muhakkak satın almanız gerekiyor. Yani evde pembe maske tarifleri verenler itibar etmeyin. Ancak pembe maske eczanelerde ve internette satılıyor. oralardan temin edilebilir.

Pembe Maske İçerisine Ne Var?

Pembe maske içerisinde yüzün bakımı be yüz güzelliği için gerekli olan tüm mineral ve vitaminler yer almaktadır. Özellikle A, B kompleks ve C, D, E, F vitaminleri gibi pembe maskede bulunan vitaminler in yanı sıra cildin gerginleşmesi ve kırışıkların gitmesi için gereksinim duyulan aminoasitler, mineraller ve elastin, Hyolünorik, Asit etken maddeleri, AE ve F vitaminleri demir, çinko, selenyum gibi maddeler de Pembe Maskede bulunmaktadırlar. Bu maddeler arasında q10 orta yaş ve üstü kişilerde cildi gerginleştiren bir madde olup elastin, Hyolünorik, Asit E vitaminleri de sivilce ve akne oluşumunu önleyici faydaları olarak bilinirler. 25-65 yaş arası bayanlarda üst düzeyde etki gösteren Pembe Maske Kürü, hem cildin gençleşmesi için cilt gençleştirici olarak, hem de cilt kuruluğu, cilt lekeleri, yüzde sivilce sorunu olan kişilerde de cildi güçlendirmektedir.

Pembe Maske Selülit Tedavisi

Pembe maskenin faydaları arasında bir diğer önemli madde ise selülit maskesi olarak bilinmesi ve selüliti tedavi edici bir cilt maskesi olmasıdır. Pembe maskenin sürülmesi sırasında oluşan ani ısı değişimi, deri altında bulunan kan damarlarını ve lenf sistemini uyarmakta ve yağ hücrelerine daha fazla kan gitmesi sağlanmaktadır. Daha fazla kan ile buluşan yağ hücreleri oksijenle temas ettikleri için yağ yakımı hızlanmaktadır. Çünkü kanda alyuvarlar oksijen taşımaktadırlar. Pembe maske kürü selülitli bölgeye uygulanmadan evvel özel selülit jelleri ile selülitler olan bölgelere masaj yapılması pembe maskenin selülitlere çözüm teşkil edici etkisini artırmaktadır.

Pembe Maske İle Bölgesel İncelme Ve Bölgesel Zayıflama

Pembe Maske Tedavisi ile 45 günde 3 beden incelme olduğu uzmanlar tarafından ifade edilmektedir. Bunun için her biri 45 dakika süren ve toplamda 45 günlük bir zamana yayılacak olan pembe maske kürü yapılması yeterlidir. Pembe maske kürü ve sonrasında özellikle karın, kalça, basen göbek gibi selülit olan bölgelerde hem selülitlere kesin çözüm hem de bölgesel incelme istiyorsanız tuzlu ve baharatlı yiyecekler gibi selülitlere neden olan yiyeceklerden uzak durmalı ve de günlük 2300 ml su tüketimini bir alışkanlık haline getirmelisiniz.

Pembe Maske Yaptıran Ünlüler

Zühal OLCAY, Tuğba Büyüküstün ve Hadise nin pembe maske kürü ile bu denli güzel ve pürüzsüz bir cilde sahip oldukları söyleniyor.

Pembe Maske Fiyatı Ücreti-Pembe Maskenin Fiyatları

Pembe Maske Kürü ve Pembe maskenin kendisi farklı ücret ve fiyat’a tabidir. İnternette yaptığım araştırmada pembe maskeyi 79 tl den sattıklarına şahit oldum. Pembe maske fiyatı ne kadar derseniz fiyatı budur. Ancak güzellik merkezlerinde pembe maske kürü ne kadardır derseniz burada yapılan masaj, güzellik merkezinin diğer ekstra hizmetleri vs devreye giriyor. Genelde 5 haftalık pembe maske kürü 1000-1500 tl civarı fiyat olduğu görülüyor.

Pembe Maske Nerede Yapılır?

Pembe maske ankarada nerde yapılır, istanbulda nerede uygulanıyor, izmirde nerede yapılıyor, bursada ve antalyada yapılan güzellik merkezleri nereleridir gibi soruları okurlarımızdan alıyoruz. Bu konuda Pembe Maske yapılan yerler, yapan güzellik merkezi, istanbul ankara izmir adana antalya bursa konya eskişehir gibi büyük şehirlerde nerelerde yapılıyor bizlere aşağıdaki kısımda bulunan okuyucu ve kullanıcı yorumları kısmından bilgi verebilirseniz bizler de bu konuda pembe maskesi kürü yaptırmak isteyenlere tüketici tarafından doğru ve güvenilir tavsiyeler vermiş oluruz.

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp