Şems Aslan Saç Beyazlaması

Şems Aslan Saç Beyazlaması : DEROTU:yemeklerden 10-15 dakika önce bir yudum su ile çiğneneip yutulursa tokluk hissi verecek ve fazla yemek yeme isteğinizi köreltecektir. Bu şekild kilo almanız da önlenmiş olur.Ayrıca ;tiroidlerinizin çalışmasını düzenler (yavaş veya hızlı çalşıyorsa her ikisinide düzenler)bunun düzenlenmesi için yemeklerden önce günde 3 öğün 1 er tutam dereotu yiyin. Her 2 ayda bir doktorunuza giderek kontrollernizi yaptırın doktoruz kontroller sonucunda ilçalarınızn miktarını yeniden ayarlama ( azaltma ) ihtiyacı hissedebilir.5-6 ay boyunca bu kürü uygulayın. Ayrıca tiroidlerde nodül varsa onlarıda yok eder.

ÇÖREKOTU:Çörek otu için ölümden başka her derde devadır ‘’ denilir. Ama çörek otunu nasıl kullandığınız çok önemlidir.eğer ezmeden tüketirseniz midenin asiti bunu eritemez ve faydasını görmezsiniz.günde en fazla 3 çay kaşığı tüketin. Tüketmeden önce havanda mutlaka dövün.kahvaltıdan 5-10 dakika önce yerseniz kolesterolü ve kanşekerini düzenler.

Ayrıca; eğer saçlarınızda ağarmalar başladıysa 1 çay kaşığı çörekotunu havanda dövüp 1 kaşık yoğurda ilave edip yerseniz saçlarınızın ağarması durur.bunu 1 ay yapın ,1 hafta ara verip tekrar 1 ay boyunca bunu uygularsanız saçlarınızın beyazlaması durur.Veya; haftada 3-4 kez sarımsaklı yoğurt yerseniz de saçlarınızın erken ağarmasını önlemiş olursunuz.

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp