Miyon Bitkisel Tedavi

Miyon bitkisel tedavi,miyon rahatsızlığının bitkisel tedavisi hakkında bilgiler aşağıdaki makalemizde yer almaktadır. Miyon hastalığının bitkisel tedavi yöntemi hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız aşağıdaki makalemizi okuyarak öğrenebilirsiniz.

Rahimde bulunan adale tabakasından çıkan selemurlara miyom denir.Miyom iyi huylu kitledir.Zamanla kansere dönüşmesi imkansızdır.Miyom iyi hutlu kitle olduğundan ötürü büyümesi nedeniyle bir takım sorunlara neden olabilirler.Miyom kadınlık hormonuyla doğrudan ilişkilidir.

Kadınlık hormonu ne kadar çoksa miyom büyümüye o denli devam eder.Kadınlık hormonunda azalma olan dönemde yani menepozda bu hormonlarda azalma olması dolayısıyla miyomda küçülme evresine geçer.Sağlıklı olan adet durumu sorunsuz olan kadınların hastalığıdır kısaca.

Miyomun sebebi bilinememektedir.Ama genetik yatkınlıktan ötürü kaynaklandığı sanılmaktadır.Mesela annesinde miyom olan bir kişinin kendisinde de miyom olma olasılığı oldukça fazladır.Miyom oldukça sık rastlanan sorundur.Toplumda her 100 kadından 35-40'nda çok rahatlıkla bu soruna rastlanabilmektedir.

Ahmet Maranki Miyom Kürü

Malzemeler:


* Aslan pençesi
* Civan perçemi
* İsteğe göre bal

Hazırlanışı:
Yarım litre suyun içerisinde bir tutam aslanpençesi ilave edin.Belirli bir müddet kaynatıldıktan sonra.Ilımaya bırakılır.Daha sonra isteğe göre bal ile tatlandırılarak her sabah içilir.

Akşamları ise yukarıda anlatılan kürden farklı olarak aslanpençesi yerine civanperçemi kullanarak yapın ve sadece akşamları için. 20 gün boyunca her sabah aslanpençesi kürü ve her akşam civanperçemi şeklinde aralıksız uygulayın.20 gün sonunda bir hafta ara verin ve bir 20 gün gün daha uygulamaya devam edin.Bu şekilde hem miyoz, menepoz gibi kadın odaklı sorunlarınıza çare bulurken hemde bağışıklık sisteminin güçlenmesini sağlamış olacaksınız

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp