diadermina gögüs sıkılaştırıcı krem kadınlar kulübü

Göğüs Krem

Göğüs Krem

Göğüs Büyütücü Kremler. Bu Kremlerin Kullanımı, Etkileri, Faydaları, Yan Etkileri, İçerik Bilgileri, Endikasyonları, Tedavileri, Kimler Kullanmalı, Kimler Kullanmamalı ?..


Göğüs Büyütücü Krem


Star Bust Göğüs Bakım Kremi, seçkin kimya laboratuvarlarında nano teknoloji ile üretilen doğal,yan etkisi olmadan göğüs büyütmeye, hacimlendirmeye,pürüzsüz ve daha dolgun göğüs yapılandırılmasına yardım eden özel bir üründür.

Etkisi İle Sizi Farkettirir !!!* % 100 doğal yan etkisiz.
* Göğüslerinize hacim katar.
* Doğum sonrası göğüs sarkmalrını toparlar ve önler.
* Menapoz dönemindeki sarkmaları toparlar.
* Memelerde kan dolaşımını düzenler.
* Daha dolgun,daha pürüzsüz bir görünüm katar.
* Erken yaşlarda oluşabilecek sarkmalara önlem olarak kullanılabilir.
* Hamilelik sonrası oluşabilecek deformasyonları önler.
* Meme başı çatlaklarını onarıcı özelliğe sahiptir.


Sık sık kilo alıp vermeler de göğüslerde meydana gelen hacimsel değişimler cildin esnekliğini olumsuz yönde etkiler ve buda göğüslerin sarkmasında önemli bir rol oynayabilir. Bazı durumlarda sarkmalar küçük yağlarda da meydana gelebilir. Bu göğsü taşıyan bağların zayıflamasından meydana gelmiş olabilir.


Menapoz Döneminde Etkileri

Menapoz dönemi kadynların en sıkıntılı olduğu dönemdir, bu dönemlerde göğüslerde en büyük değişikliklerden nasibini alırlar, bu dönemde göğüsler büyük deformasyonlara uğrarlar. Star Bust Göğüs Kremi menapoz dönemlerinde oluşan deformasyonlarıda en aza indirmek üzere formüle edilmiştir.


Meme Başı Çatlaklarına Etkileri


Star Bust Göğüs Kremi zengin nemlendiriciler ve onarıcılar içerdiğinden her türlü çatlaklara da uygulanabilir. Özellikle meme başında oluşan veya oluşabilecek çatlaklarıda önlemeye yardımcı olur.

Kalçalar Üzerindeki Etkileri

Kadınlarda belki göğüslerden sonra en dikkat edilen bölge kalçalardır,yaşın ilerlemesi nedeniyle veya degişik nedenlerden dolayı kalçalarımız deforme olabilir veya istediginiz görünümde olmayabilir.


Star Bust Krem içerigi itibariyle dilerseniz kalçalarınızdada kullanabilirsiniz.Göğüslerinizde oldugu gibi kalçalarınızda hergün düzenli olarak kullandıgnızda daha pürüsüz ve daha dolgun ve seksi bir görünüm kazandıracaktır.

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp