Hastalıklardan Kurtaran Şifa Duası

Hastalıklardan Kurtaran Şifa Duası :

"Allahümme Rabbe'nnâsi müzhibe'l ye'si işfi en-te'şşâfi lâ şâfi illâ ente işfi şifâen lâ yuğâdiru seka-men."

Manası: "Ey insanların Rabbi ve bütün ıstırapları gideren yüce Allah'ım! Senden başka şifa verecek yoktur; yalnız Sen şifa verirsin. Ona (hastaya veya bana) öyle bir şifa ver ki, üzerinde (hastada veya bende) hastalığın en ufak izi bile kalmasın."

Şifa İçin: Her gün,bir bardak suya (298) kere ” Ya Rahman Celle Celalühü “ okuyup içen hasta,Allahü Teala’nın izniyle Şifa bulur.

Ruh ve sinir hastalıları için, her gün (90) kere ” Ya Melik,Ya Kuddüs Celle Celalühü “ zikrine devam eden kişiler en kısa zamanda şifa bulurlar.

Her Türlü Dertten Kurtaran Esma: Sabah Namazından sonra 137 kere “Ya Mü’min Celle Celalühü” zikrine devam eden,maddi ve manevi her türlü dertten kurtulunur. Duaları kabul olur.

Her gün 1 bardak suya ” 137 kere Ya Mü’min Celle Celalühü” okuyup içen her türlü hastalıktan korunur.

5 vakit namzadan sonra 137 kere ” Ya Mü’min Celle Celalühü” zikrine devam edenlerin kalpleri imanla dolar,her türlü evham ve kötü alışkanlıklardan kurtulur.

Hastalığın Allah'ın İzniyle Sıhhate Dönüşmesi Hz.Hızır aleyhisselamdan nakledildiğine göre bir kimse bir hastanın hatırını sormaya gittiğinde şifa niyetine:

112 kere "Allahümme ente'l-melikü'l-hakku'llezi lâ ilâhe illâ ente yâ Allah ve Selâmü ya Kâfi"

3 kere de "Yâ Şifae'l Kulûb" dese o hastanın hastalığı Allah'ın izniyle sıhhate dönüşür.

"Yâ Selâm" Her kim bu ismi 161 kere hasta üzerine okusa o hasta sihhat bulur.

ŞİFA DUA'sı: “Allahümme Rabbe’nnâsi müzhibe’l ye’si işfi ente-’şşafi lâ şafi illa ente işfi şifaen la yuğadiru sekamen.”

MANASI: “Ey insanların Rabbi ve bütün ıstırapları gideren Yüce Allah’ım! Senden başka şifa verecek yoktur; Yalnız Sen şifa verirsin. Ona (hastaya veya bana) öyle bir şifa ver ki, üzerinde (hastada veya bende) hastalığın en ufak bir izi bile kalmasın.”

Yorumlar

 • Ere* Kay*
  4 yıl önce
  Merhaba, panik atak hastalığından nasıl kurtulabilirim?
  • Şifalı Bitkilerim
   4 yıl önce
   Panik atak endişe, korku, (ölüm korkusu gibi) sıkıntı duygularını içinde bulunduran, nöbetler şeklinde ortaya çıkan bir rahatsızlıktır. Psikolojik sorunlarla ya da bazı hastalıklarla birlikte görülebilir.Uygun tedavi ile tedavi edilebilecek bir rahatsızlıktır . Tedavi ile ilgili izlediğimiz yol için linke tıklayabilirsiniz. Geçmiş olsun. irtibat no:0224 2 3 4 5 6 7 8
 • Dua****
  4 yıl önce
  Allahim tum sıkıntılara ferahlik tum hastalara sifa versin inşallah. Amin
 • Fig**
  3 yıl önce
  2 yasında yeni teşhis konulan bir yigenım var otizim dendi fakat cok bası.ltfn bana öyle dua adı verinki cocugumuc sağlığına kavussun
  • Şifalı Bitkilerim
   3 yıl önce
   0-3 yaş bebek ve çocuklar için bişey öneremıyoruz doktor kontrolunde olması gerekir. lütfen bir doktora danışınız. çok geçmiş olsun Bilgi Hattı: 0224 234 56 78
 • Sem*
  3 yıl önce
  Hocam sedef hastasıyım heryerimde lezyonlar var yüzümde bile saçım heryerim yardimci olurmusunuz
  • Şifalı Bitkilerim
   3 yıl önce
   sedef yıllarca mücadele edilen bir hastalıktır ne yazıkki. kişi tamamen iyleştiğini düşünebilir fakat alevlenme dönemleri vardır. ne zaman nüksedeceği maalesef belli olmuyor. siz şimdi dilerseniz bu linki tıklayın. geniş bilgi almak istersenizde numara bırakabilirsiniz. çünkü bazen yoğunluktan cevap vermekte geç kalabiliyoruz. incelemek için Bilgi Hattı: 0224 234 56 78
 • ça**** Uya*
  2 yıl önce
  hocam çoktan beri hastayım iyileşemedim dokta gittim üşüttüğümü söylüylar derslerimdende geri kaldım okula gitsem bile hastalanıp geri dönüyum artık okula gitmeye pek hevesim kalmadı ben ne yapmalıyım
  • Şifalı Bitkilerim
   2 yıl önce
   hastalığınızla ilgili bir teşhis konmamışsa maalesef ürün tavsiyesinde bulunamıyoruz önce bir doktora gidilip teşhis konulması gereklidir.

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp