Dr. Mustafa Eraslan Reishi Mantarı

Dr. Mustafa Eraslan Reishi Mantarı :

Dr. Mustafa Eraslan Reishi Mantarı: Bağışıklık sistemini güçlendirici etkisi ile genetik, bulaşıcı ve yaşlanmaya bağlı gelişebilen birçok hastalığa karşı koruyucu özelliği vardır. Kan dolaşımını düzenlemeye yardımcı olur. Böylelikle kalp krizi ve spazmı, damarlarda tıkanma, felç gibi risklerin önlenmesinde etkilidir.

Dr. Mustafa Eraslan’ın Reishi Mantarı isimli ürünü kolesterol, yüksek tansiyon, şeker hastalığı, hepatit A-B-C, böbrek rahatsızlığında, ülser ve saç dökülmesi gibi problemlerinizde güvenle kullanabileceğiniz yüzde yüz doğal, bakanlık tarafından izinli, kullanıcı memnuniyeti kanıtlanmış bir üründür.

Ölümsüzlük mantarı olarak da adlandırılan Reishi Mantarı, Dr. Mustafa Eraslan’ın deyimiyle; “ARAR, BULUR ve YOK EDER!”
Reishi Japoncada ölümsüzlük anlamına gelir. Hastalıklardan uzak, sağlıklı ve uzun bir yaşam sürmek ve her yaşta genç kalabilmek için Clavis Reishi Mantarı’nı siz de koruyucu olarak kullanabilirsiniz.

Araştırmalar Ne Diyor?
- Günlük yaşamı sağlıklı sürdürmek,
- Vücudumuzun doğal savunma mekanizmasını güçlendirerek olumsuz etkilere karşı korumak,
- Yaşın ilerlemesi sonucu oluşan problemlerin önüne geçmek,
- Bağışıklık, sinir, dolaşım, solunum, boşaltım, kas ve kemik sistemlerini güçlendirmek,
- Yüksek tansiyon, kolesterol, diabet (şeker hastalığı), bronşit, prostat gibi problemlerle baş etmek,Kanser, karaciğer bozuklukları, hepatit, HIV/AIDS gibi hastalıklardan korunmak ve bu hastalıklarla savaşmak, konularındaki faydalarını kanıtlıyor.

KANSERE KARŞI KORUYUCU
Reishi Mantarı’nın kanser riskine karşı da koruyucu etkileri vardır. Kanser yönünden risk grubunda olan yani ailesinde kanser vakası olan, yoğun stres altında veya yoğun hava kirliliği ortamında çalışan, işi gereği radyasyon veya kimyasallara maruz kalanlar kişilerin özellikle kullanması önerilir. Reishi Mantarı 2008 yılında Amerika Pensilvanya Üniversitesi’nde kansere karşı en etkili bitkisel ürün seçildi.

KANSER HASTALARI ÜZERİNDE ETKİSİ
- Kanser hastaları ve kemoterapi almış hastalarda yan etkileri azaltmaya yardımcı olmak ve sağlıklı hücreleri arttırmak için Reishi Mantarı mutlaka kullanılmalıdır.
- Güçlü anti-tümör etkileri araştırmalarla belirlenmiştir.
- İçerdiği glucan maddesi bağışıklık hücrelerinin tümör hücrelerini sarmasına yardımcı olur.
- Bazı çalışmalarda Tümörlerde %50 oranında gerileme kaydedilmiştir.
- Yapılan araştırmalar Radyoterapi ve Kemoterapi esnasında görülen saç dökülmesi, bulantı, kusma, ağız iltihabı, boğaz ağrısı, iştah kaybı gibi yan etkilerin %90-95 oranında azaldığı belirlenmiştir.

YAŞLANMAYI GECİKTİRİR
Kibarlı güvencesiyle üretilen Dr. Mustafa Eraslan’ın Reishi Mantarı isimli ürünü kandaki oksijen miktarının artmasına ve kan akışının düzenlenmesine yardımcı olur. Böylelikle cilde gelen oksijen ve besin miktarında yükselme olur, cilt üzerinde iyileştirici etkiler gözlemlenir. Hücre yenileyici özellikleri nedeniyle yaşlanmayı geciktirici (anti-aging) etki gösterir.

STRES AZALTIR, UYKU DÜZENİNİ SAĞLAR
Toksinler, mikroorganizmaların salgıladıkları bir takım zehirli maddelerdir. Suda erirler ve bu yüzden bulundukları ortamda hızla yayılırlar. Reshi Mantarı, vücutta biriken toksinlerden arınmayı kolaylaştırır. Düzenli kullanımda stres seviyesinde azalma ve uyku düzeninde düzelme görülür.

KULLANIMI: Bağışıklık sistemini güçlendirmek, şeker, kolesterol, tansiyon hastalığı için; 2x1 (12 saatte 1 tablet)

Normal kanser vakalarında: 3x1 (8 saatte 1 tablet)

Ağır kanser vakalarında: Günde 3x2 (8 saatte 2 tablet)

NEDEN REİSHİ MANTARI?
Bağışıklık sisteminin ana işlevi vücuda giren virüs, bakteri ve diğer mikroplar gibi patojenleri belirlemek ve bunları vücuda herhangi bir zarar vermeden yok etmektir. Akyuvarlar hastalıklara karşı vücudun birincil savunma mekanizmasını oluşturur, fakat kronik ve kötü huylu hastalıklara karşı etkisizdir.

Eğer bağışıklık sisteminde bir aksama varsa, vücuda giren tüm patojenler hastalıklara neden olur. Bunlarla mücadelede, antibiyotik, antiviral ve antifungal ilaçlar kullanılabilir.

Ancak bunlar etkili olmakla birlikte, yan etkileri de vardır. Reishi Mantarı kullanımı bu problemleri elimine eder. Ganoderma Lucidumun içinde yüksek seviyede Organik Germanyum, Triterpen ve polisakkarit vardır. Bu aktif bileşenler bağışıklık sistemi hücrelerinin güçlendirilmesine yardımcı olur.

Beden ve Ruh Sağlığında Reishi Mantarı
Vücut, dışarıdan gelen zararlı etkilerin bozduğu organizma dengesini tekrar kuruncaya kadar mücadele etmeye devam eder. Reishi Mantarı, dışarıdan gelen tüm etkilere karşı (ısı, travma, uyku bozukluğu, toksin, radyasyona maruz kalma, enfeksiyon veya psikolojik stres gibi) vücudu adapte eder.

Reishi Mantarı, Vücudun doğal savunma mekanizmasını güçlendirilmesine, Metabolizmanın normal ve dengeli hale gelmesine, Vücudun biriken toksinlerden ve fazla yağlardan arındırılmasına, Aknelerin ve diğer cilt problemlerinin giderilmesine, Kan akışını ve cilde gelen besin miktarını arttırır, Kırışıkların giderilmesine ve cilt lekelerinin açılmasına,
Saç dökülmelerinin önlenmesinde, yardımcı olur.

Boşaltım Sisteminde Reishi Mantarı
Böbrekler sodyum, potasyum gibi kimyasalların vücuttaki dengesini sağlar, kanı süzer ve sabit asit (PH) değerinde kalmasını sağlar. Erkeklerde yaş ilerledikçe prostatta normal bir büyüme olmaktadır. Bu da normal idrar akışında azalmaya, gece sık tuvalete çıkmaya ve başka problemlere neden olur. Bu durumda Prostat Spesifik Antijen seviyesi artmaktadır.

Toksinlerin etkisizleştirilmesi için böbreklerin güçlendirilmesine, İdrardaki proteinin azaltılmasına ve kolesterolün düşürülmesine, Prostat Spesifik Antijen seviyesinin düşürülmesine, Böbreklerin düzenleyici fonksiyonlarının düzenlenmesine, yardımcı olur. Yüksek tansiyonun nedenlerinden biri kan damar duvarlarında yağ ve kolesterol birikimidir. Daralan kan damarlarına, kalp daha fazla pompalama yapar ve yüksek kan basıncına neden olur.

Dolaşım Sisteminde Reishi Mantarı
Hareketsiz yaşam tarzı, yağ oranı yüksek diyetler ve beslenme biçimi, günlük yaşamda maruz kaldığımız stresler kandaki kolesterol seviyelerinin yükselmesine ve bunlara bağlı olarakta kalp hastalıklarında belirgin artışlara neden olur. Reishi mantarının düzenli tüketilmesi ile dolaşım sisteminde oluşan hastalıkların önlenmesi veya daha kolay mücadele edilmesi mümkün olmaktadır.

Birikmiş yağ ve kolesterolü azaltarak kan damar tıkanıklıklarının temizlenmesine, Kan akışını kolaylaştırarak, kalbin kan basıncının azaltılmasına, Kötü kolesterol (LDL) düşürülmesine, iyi kolesterol (HDL) yükseltilmesine, Kanı sulandırıp pıhtı oluşumunu önleyerek, kalp krizi riskinin azaltılmasına, Kan ile hücrelere taşınan oksijen ve besin miktarının arttırılmasına, Strese bağlı ritim bozukluklarının önlenmesine, Kandaki şeker seviyesini düzenlenmesine, Diabet hastalıklarının tedavisinde, yardımcı olur.

Solunum Sisteminde Reishi Mantarı
Çevresel faktörler, hava kirliliği, sigara kullanımı, stres ve virüs gibi çok çeşitli sebepler bronşit, astım, nefes darlığı gibi solunum yolu rahatsızlıklarına neden oluyor. Astım, polen toz gibi alerjenler tarafından tetiklenen, solunum yolu daralmasına neden olan bir çeşit alerjik reaksiyondur. Oksijenin akciğere gittiği ve karbondioksitin dışarı verildiği hava borusunu tıkar. Bronşit, çeşitli sebeplere bağlı olarak, bronşların iltihaplanması durumudur.Yani bronşlarda oluşan epitel dokularının tahrip olmasıdır. Akut ve kronik olmak üzere iki türlü görülür.

Genel alerji şikâyetlerinin giderilmesinde, Epitel doku tahribatının giderilmesinde, Astım ve bronşit tedavisinde, Bağışıklık düzenleyici hücreleri aktive ederek, karmaşık bağışıklık sistemini düzenlenmesine, Akciğer enerjisinin arttırılmasına, yardımcı olur.

Kas ve Kemik Sisteminde Reishi Mantarı
- Yaşlanma ile birlikte osteoporoz, artrit ve artroz gibi eklem rahatsızlıkları, kemik kırılmaları görülmeye başlanır.
- Osteoporoz gibi hastalıkların tedavisinde,
- Kemiklerin doğal olarak güçlendirilmesinde,
- Kas ve kemik erimesi gibi istenmeyen semptomların önlenmesinde,
- Kemik erimesi hızının azaltılmasında,
- Eklem iltihaplanmasının giderilmesinde, yardımcı olur.

Sinir Sisteminde Reishi Mantarı
Sinir sistemini kuvvetlendiren tek tıbbi mantardır. İçeriğindeki Adenosin maddesi sinirsel gerginlik içinde olan hastalarda, rahatlamaya neden olduğu için Çinde çok yaygın olarak kullanılmaktadır. Adenosin, kasları gevşetir, merkezi sinir sistemini rahatlatır. Sürekli kullanımda stres seviyesinin ciddi oranda azalmasına, Uykusuzluk, konsantrasyon bozukluğu sorunlarının giderilmesinde, Hafızanın güçlendirilmesinde, Alzheimer rahatsızlıklarının tedavisinde, Beyin sarsıntısı etkilerinin giderilmesinde, Depresyon ve sinir bozukluğu rahatsızlıklarının tedavisinde, yardımcı olur.

Ölümsüzlük mantarı olarak ifade edilen, efsane Reishi mantarı, 2000 yılı aşkın süreden beri, Çin ve Japon halkları tarafından sağlıklı yaşam ve ömür için kullanıla gelmiş , özellikle karaciğer bozuklukları, bronşit, ağrılı eklem hastalığı ve hipertansiyon gibi rahatsızlıkların tedavisinde tercih edilen geleneksel şifalı bir bitkidir. Bünyesinde insan sağlığı bakımından, biyolojik olarak aktif çok önemli yüzlerce madde içermesinden dolayı tıbbi ve farmakolojik araştırmalarda kullanımı her geçen gün artmaktadır.

Dr. Mustafa Eraslan’a ait olan Reishi adlı bitkisel ürünün içeriğinde ölümsüzlük mantarı olarak ifade edilen, efsane Reishi mantarı, 2000 yılı aşkın süreden beri, Çin ve Japon halkları tarafından sağlıklı yaşam ve ömür için kullanıla gelmiş , özellikle karaciğer bozuklukları, bronşit, ağrılı eklem hastalığı ve hipertansiyon gibi rahatsızlıkların tedavisinde tercih edilen geleneksel şifalı bir bitkidir.

Bünyesinde insan sağlığı bakımından, biyolojik olarak aktif çok önemli yüzlerce madde içermesinden dolayı tıbbi ve farmakolojik araştırmalarda kullanımı her geçen gün artmaktadır. Reishi adlı bitkisel ürün günlük yaşamı sağlıklı sürdürmek,vücudumuzun doğal savunma mekanizmasını güçlendirerek olumsuz etkilere karşı korumak,yaşın ilerlemesi sonucu oluşan problemlerin önüne geçmek,bağışıklık, sinir, dolaşım, solunum, boşaltım, kas ve kemik sistemleri güçlendirmek,yüksek tansiyon, kolestrol, diabet, bronşit, prostat gibi problemlerle baş etmek için clavis reishi çok faydalı bir ürün.

Reishi adlı ürünün içinde bulunan reishi mantarının alzheimer, akne, adet düzensizliği, astım, bronşit, depresyon, epilepsi , hemoroid, hepatit, katarakt, obezite, gut, nezle, rinit, romatizma, saç dökülmesi, nefrit gibi birçok hastalığın tedavisinde etkili olduğu belirtilmektedir. Ayrıca Reishi adlı bitkisel ürünün içinde C vitamini de bulunmaktadır.

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp