Mustafa Eraslan Cinsel

Mustafa Eraslan Cinsellik Hakkında Bilinmesi Gereken HerşeyDr. Mustafa Eraslan’ın ürünü olan Kibarlı Doğal Sağlık Ürünleri tarafından desteklenen E1 ürünü, erkeklerde sertleşme, iktidarsızlık ve erken boşalma gibi cinsel gücü etkileyen hastalıklara son veriyor.

Çocuk sahibi olmak isteyen her ebeveynin derdine yetişen E1, azosperm sorunu yüzünden sıkıntı çeken erkeklere özel üretilmiştir.1 kutu Clavis E1’de 75 kapsül mevcuttur.

İçindekiler: Epimedium Ekstresi, Lepidyum Ekstresi, Nar Kabuğu Ekstresi, Alıç Meyve Ekstresi, Çoban Çökerten Ekstresi, Panax Ginseng Ekstresi, L-Arginin, Rodiola Kök Ekstresi, Mabed Ağacı Ekstresi, Koenzim Q10Kullanımı:

Sertleşme ve erken boşalma şikayeti olanlarda, günde 2 tablet 12 saatte bir kullanılır

Azosperm sorunu olanlarda, Panax 2×2, E1 2×1

Canlı Hücre Azlığında, Panax 3×1, E1 2×1İçeriğindekiler; Epimedyum Ekstresi, Lepidyum Ekstresi, Çoban Çökerten Ekstresi, Alıç Meyve Ekstresi, Nar Kabuğu Ekstresi, Panax Ginseng Ekstresi, L-Arginin – Radiola Kök Ekstresi, Mabet Ağacı Ekstresi, Koenzim Q10İktidarsızlık;Bilinen ismi ile iktidarsızlık, erkek cinsel organının, cinsel fonksiyonlarını yerine getirememesi, gerekli sertliğe ulaşamaması ve ereksiyon olamama durumudur. Tıp dilinde ‘erektil disfonksiyon’ olarak tanımlanmaktadır.Toplumumuzda rastlanabilen bir vaka olan bu hastalık, genelde gizli tutulan bir hastalıktır ve doktorlara tedaviye gidilmeye çekinen hastalardır. Bu hastalığa sahip kişilerin yalnızca %10 luk bir kısmı tedavi amacıyla doktora başvuruyor. Tedavisinin mümkün olmadığını düşünen hastalar, bu hastalığının duyulmaması için kaderine razı görüntü çizerler.İktidarsızlığın Nedenleri ?- Atardamarların daralması sebebiyle penise az kan gelmesi

- Toplardamarların kapanamaması ve gelen kanı tutamaması

- Penise uzanan damarların hasar görmesi

- Hormonal bozukluklar

- GDO’lu ve hormon içeren gıdalar

- İlaçlardan meydana gelen yan etkiler

- Alkol ve madde bağımlılığı

- Şeker hastalığı

- Fazla sigara tüketimi

- Yüksek kolesterol

- Stres

- Penisin yumuşak yapısını etkileyen rahatsızlıklar

- Sinir sistemi hastalıkları

- Kronik hastalıklar

- Psikolojik sebepler

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp