Mustafa Eraslan Romaflex

Mustafa Eraslan Romaflex : Diz ve eklemlerdeki sıvı kaybını engelleyen ve o bölgedeki sıvı üretimine yardımcı olan bitkisel bir üründür.Diz ve eklemlerdeki sıvı kaybını engelleyen ve o bölgedeki sıvı üretimine yardımcı olan bitkisel bir üründür. Diz ve eklem bölgelerindeki ağrıların yüzde % 90 ı sıvı kaybı ve beraberinde meydana gelen kıkırdak aşınmasından kaynaklanmaktadır. "Romaflex", o bölgelerdeki sıvı kaybını yapay olarak değil, vücudun bunu üretmesine yardımcı olarak, doğal yollardan takviye edilmesini sağlar.

Romaflex ayrıca, içeridiğinde bulunan "Ginger root" ve "Ascorbic asit" maddeleri sayesinde diz ve eklemlerdeki sızının dindirilmesinde etkin rol oynamaktadır. Etkin ve bitkisel içeriği sayesinde eklemlerdeki kireçleneyi önleyerek ağrıların dindirilmesine yardımcı olan Clavis Romaflex, uzun yıllar süren araştırmalar sonucu Dr. Mustafa Eraslan ve Farmagognazi Bilim Dalı Uzmanı Eczacı Mustafa Tekin tarafından formülize edilmiştir.

Kullanımı:

Uzman tavsiyesi en az 2 kutu kullanılmasıdır.
Clavis Romaflex"in bir kutusunda 60 kapsül bulunmaktadır.
Yemeklerden sonra günde 3 kez 8 saatte bir kullanılması tavsiye edilir.
Diz ve eklem bölgeleri devamlı baskı gördüğünden, vücutta tedavisi en yavaş ilerleyen bölgelerdendir.
Ağır vakalarda rahatsızlığın devam etmesi durumunda 2 kutuluk kullanımdan sonra 1 ay ara verilir ve daha sonra bitkisel ürüne tekrar
başlanılır.
Clavis Romaflex, özellikle bayanlarda görülen kemik erimesi tedavisinde de etkisi kanıtlanmıştır.

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp