Hepatit C Lavanta Kürü

Hepatit C Lavanta Kürü

" Hepatit c hastalığı tedavisine yardımcı lavanta kürü hakkında bilgiler. "

Hepatit c hastalığı tedavisine yardımcı lavanta kürü hakkında bilgiler bu makalede yer almaktadır. Hepatit c hastalığı lavanta kürü ile ilgili tüm açıklamaları bu makalede inceleyebilirsiniz..

HEPATİT C HASTALIĞININ BİTKİSEL TEDAVİSİ - AHMET MARANKİ LAVANTA KÜRÜ

Dr. Ahmet Maranki hepatit c hastalığının tedavisi için bitkisel çözümler öneriyor. C virüsünün neden olduğu ve enfeksiyonlar sonucu karaciğerde oluşan enfeksiyonlara hepatit C adı verilmektedir. Tedavi edilmezse siroza neden olabilir.

Ahmet Maranki hepatit C hastalığı için bitkisel formüllerden yararlanarak bu hastalığın oluşumunu ve virüsleri yok edebileceğinizi söylüyor.

Ahmet Maranki Lavanta kürüyle hepatit c hastalıklarınıza son verebilirsiniz..

Bir su bardağı klorsuz suyun içerisine bir tatlı kaşığı lavantayı ilave edin.Sonra 5 dakika suda kaynatarak, süzün ve ılık olarak her gün yatmadan önce geceleri içiniz. Hepatit c bitkisel çözümü için bu formüle 1 ay devam etmeniz öneriliyor.

Kerevizinde "hepatit c" ye karşı etkili olduğunu söylenebilir. Yaklaşık olarak bir orta boy kerevizin kabuklarını soyunuz, daha sonra dilimleyiniz. Yarım litre suda 5 dakika kaynatarak bu kürü de her gece yatmadan önce ılık olarak içebilirsiniz.


SENDE YORUM YAP!

Whatsapp