Çil ve Leke Giderici Krem

Çil ve lekelere 28 günde etkin çözüm Bezelye Özlü Çil ve Leke Giderici Krem."Süt Asidi, Arginine ve Bezelye Özünün Optimal Kombinasyonu"
Mecitefendi Bezelye Özlü Çil ve Leke Giderici Krem;
Güneş, hamilelik ve yaş nedeni ile ciltte oluşan lekeleri hafifletmede doğal bir çözüm. Düzenli kullanımla ve cildinizi güneşten mutlak surette koruyarak, 28. günden itibaren lekelerde gözle görünür hafifleme sağlayabilirsiniz.

Lekelerdeki gözle görünür azalma Mecitefendi Bezelye Özlü Çil ve Leke Giderici Kremi'nin sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez tatbik edilmesi ile minimum 28. günde fark edilir.

Lekenin şiddetine göre kullanım süresi 3-6 ay'a kadar uzatılabilir.

Oradan buradan aldığınız ve hemen etki gösterir sandığınız kremlerin devri artık bitti. 3-5 günde cildinizdeki bütün lekelerin gideceğine inanıyorsanız kesinlikle yanılıyorsunuz.

Mecitefendinin Çil ve Leke kremini yaz aylarında Mecitefendi Güneş kremiyle birlikte kullanınız.

Mecitefendi Bezelye Özlü Çil ve Leke Kremini şubelerimizde Thalia Salyangoz Sabunu ile birlikte verdiğimiz müşterilerde olağanüstü sonuçlar aldığımızı da buradan belirtmek isteriz.

Kullanımı:
İyi bir sabunla temizlenmiş cilde (Tercihen Thalia Salyangoz sabunu ile) sabah ve akşam cilde iyice yedirilerek kullanılır.

Mecitefendi Bezelye Özlü Çil ve Leke Giderici Kremi'ni kullandıktan sonra güneşlenmekten sakınmak gerekir. Günlük hayatın devamında gün ışığına çıkılması gerekiyorsa Mecitefendi Bezelye Özlü Çil ve Leke Giderici Kremi'ni cilde tatbik ettikten 15-20 dakika sonra Mecitefendi SPF 30+ Bitkisel Koruyucu Güneş Kremi'ni cildinize iyice yedirmeniz önerilir.

Ürün Ambalaj Bilgisi:
150ml. Tüp İçerisinde.

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp