Xq Parfüm Fiyatları

Xq Parfüm Fiyatları : Eski uygarlıklarda da Çinliler, Yunanlılar, Araplar parfüm kullanmışlar. Günümüzde de parfüm kullanımı ve çeşitleri hızla artmaktadır. Artık o kadar çok seçenek vardır ki seçim yapmak zorlaşır. Kadın ve erkek parfümleri de kokularına göre değişebilir. Erkek kokuları daha ağır bir koku içerirken, kadın kokuları daha hafiftir. Parfüm tercihi yaparken öncelikle teninize uyanı bulmanız gerekmektedir.

Xo parfüm markasının ürünlerini seçebilirsiniz. Erkek kokularından Xo parfümün Silver Men, Gold Men ya da Romantic Men ürünlerinden tercih edebilirsiniz. Vücudunuzda temiz ve ferah bir koku sağlar ve bu kokular oldukça kalıcıdır. Kadınlar için Xo parfümün Tango Women kokusu oldukça etkilidir. Günlük kullanımda ideal bir kokudur. Pearl Women ve Mystic Women kokularını da en fazla tercih edilenler arasındadır. Bu kokular, uzun süre kalıcıdır. Parfüm satın alırken birçok kez elinize ya da kolunuza sıkarak deneme yaparsınız.

Kolunuzun farklı bölgelerine sıkmalısınız ki kokuyu iyi alıp doğru bir seçim yapabilesiniz. Parfümü sıktığınızda hemen koklamayın. Burnunuza gelen ilk koku kolonya gibi bir koku içerir. Bu sebeplerle 20-30 saniye bekletip öyle koklamalıyız. Sürekli bir koku kullanıyorsanız, bu koku kış aylarında daha az koku verebilir. Bu da havanın soğuk etkisinden kaynaklanır.

Xq Parfüm Fiyatları:

XO
XO SILVER MEN KOFRE EDT+125ML DEO

XO ROMANTIC MEN KOFRE EDT+125ML.DEO

XO GOLD MEN KOFRE EDT+150ML DEO

XO DYNAMIC MEN KOFRE EDT+125ML DEO

XO CHARISMATIC MEN KOFRE EDT+125ML DEO

XO CHAMPION MEN KOFRE EDT+150ML DEO
XO
XO BLACK MEN KOFRE EDT+125ML DEO

X0 SILVER MEN EDT 100ML

XO ROMANTIC MEN EDT 100ML

XO GOLD MEN 100ML EDT

XO DYNAMIC MEN EDT 100ML

XO CHARISMATIC MEN EDT 100ML

XO CHAMPION MEN 100ML EDT

XO BLACK MEN EDT 100ML

XO TANGO WOMEN KOFRE EDT+125ML DEO

XO SILVER WOMEN KOFRE EDT+150ML DEO

XO ROMANTIC WOMEN KOFRE EDT+125ML.DEO

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp