Damar Sertiliği Bitkisel Tedavisi

Damar Sertiliği Bitkisel Tedavisi ve merak ettikleriniz

Damar Sertiliği Bitkisel Tedavisi için şifalı bitkiler olarak hazırlanan bu terkipler sayesinde böbrek ağrınızdan kurtulacaksınız. Damar sertliği için şifalı bitkiler ve tedavisine yardımcı olacak biligiler için aşağıdaki makalemize göz atmanızı tavsiye ederiz.

Damar sertliği için şifalı bitkiler ve damar sertleşmesi bitkisel tedavisi

Ökse yaprağı, alıç yaprağı ve çiçekleri, zeytin yaprağı, enginar yaprağı ve servi tohumu bitkilerinin çayları damarları yumuşatmak için idealdirler. Yukarıda sayılan bitkilerden herhangi birinin çayından günde 2-4 bardak içilmesi önerilir.

Damar sertliği bitkisel tedavisi için formül 2: 1 su bardağı kadar kaynatılmış suyun içine 10 gram şahtere bitkisi ilave edilir ve 10 dakika demlenmesi için beklenir. Demlenen şahtere çayından her gün 2-3 kere birer bardak içilir.

Damar yumuşatıcı bitkiler: 1 baş sarımsak iyice ezildikten sonra 200 gram yoğurt ile karıştırılır. Bu sarımsaklı yoğurt 1 gece bekletilir. Sonraki gün bu sarımsaklı yoğurt, gün içerisinde, 2-3 defa yenerek bitirilir.

Damarları yumuşatmak için bir başka bitkisel formül: 10 gram kadar sarımsak iyice ezildikten sonra 10 gram ılık su ile karıştırılır. Bu karışım 1 gün boyunca bekletilir ve 1 gün bekletildikten sonra bir tülbent yardımıyla süzülüp günde 20-40 damla içilir.

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp