Dekoratif Aynalar Gittigidiyor

Dekoratif Aynalar Gittigidiyor, Bazen Dekoratif Aynaları Çeşitli Satış Noktalarından Bulmak Çok Güç Veya İstemediğimiz Fiyatlarda Karşılaşıp Dekoratif Ayna Bulamadığımız Olmaktadır... Gittigidiyor'da Birden Fazla Ayna Çeşitleri ve Cüzi Miktarda Maliyette İstediğiniz Aynalara Sıfır veya 2. El Ulaşabilirsiniz...

Dekoratif Aynalar Gittigidiyor

Lazer ile kesilen Dekoratif Aynalar kaliteli Plexiglass malzeme ve kargo sürecinde kırılması durumunda birebir değiştirme garantisi ile size ulaşmaktadır. Ayna Modelleri, Dekoratif Ayna. Dekoratif Aynalar günümüzde trend haline gelmiş hem üreticisi hem de tüketicisi oldukça artmıştır.

Dekoratif Aynalar özellikle salonlarda ve çocuk odalarında kullanılmaktadır. Herkesin kendi zevkine göre bir Dekoratif Ayna bulabilir.

Dekoratif Aynalar insan sağlığına zarar vermeyen kimyasal analizleri yapılmış pleksiglas ile üretilmektedir. Dekoratif Aynalar mobilyalarda, mutfaklarda, banyolarda artık çok sık kullanılmaya başlanmıştır.

Birçok mobilya üretici Dekoratif Aynalar ile dolap kapakları ve çekmece kenarlarını süslemektedirler. Özellikle ihracatta çok öne çıkan Dekoratif Ayna dekorasyon sektöründe önemli bir yer edinmiştir.

Sevgiliniz için bir armağan almayı düşünüyorsunuz fakat ne alacağınıza bir türlü karar veremediniz, birbirinden farklı Dekoratif Aynalar ile hediye aramaktan kurtulabilirsiniz, ama Ayna Modellerine karar vermek biraz zor olabilir.

Halkalar Kırılmaz Dekoratif Aynalar

- En büyüğü 30 cm çapında,
- En küçüğü 8 cm çapında olmak üzere,
- Toplam 24 parça,

Yaklaşık 90x160cm uygulama alanlı kırılmaz dekoratif aynalardan oluşmaktadır.

- Uygulamanız için gerekli olan yapıştırma malzemesi çift taraflı bantlar dekoratif aynalar ile birlikte gelmektedir. Çift taraflı bantların arkalarını çıkararak direkt istediğiniz yere kolayca uygulayabilirsiniz.

- Dekoratif aynalar 3mm kalınlığındadır ve özel olarak lazer kesim ile üretilir. Taşıma ve kullanım esnasında kırılmaz. Bu sayede sizin ve çocuklarınızın bulunduğu her ortamda Güvenle kullanabilirsiniz...

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp