Metabolizmayı Hızlandıran İlaçlar

Metabolizmayı Hızlandıran İlaçlar


Metabolizmayı Hızlandıran İlaçlar Hakkında Bilgiler

Fazla kiloların sebepleri ve zayıflamaya yardımcı bitkisel kürlerle ilgili açıklamalar bu makalede yer almaktadır. Metabolizmayı Hızlandıran İlaçlar hakkında ürünlerimize ulaşmak için linke tıklayınız..

Metabolizmayı Hızlandıran Bitki Kefir:

Amerika ve İtalya‘ da yapılan araştırmalar sonucunda, kalsiyum miktarı kiloları da etkiliyor. Süt ürünleri, vücut için çok önemli mineralleri içeriyor.. Örneğin yarım litre kefir, protein ve lesitin içeriyor ve günlük kalsiyum ihtiyacının %75‘ini karşılıyor.

Metabolizmayı Hızlandıran Bitki Sivri Acı Biber:

Acı biberin çok az bir miktarı bile hemen alnımızda terlemeye sebep oluyor. Bunun nedeni biberdeki doğal acı maddesi kapsaisin. Aynı spor yaparken olduğu gibi, bu madde de kısa süreli olarak vücut ısısını yaklaşık %25 oranında yükseltiyor. Sonuç olarak kalori ihtiyacı da geçici bir süre için artıyor.

Metabolizmayı Hızlandıran Bitki Yeşil Çay:

Yeşil çayın biline etkileri kolesterol düşürmesi, kanser ve kalp krizinden korumasıdır. Yapılan araştırmalar, yeşil çayın aynı zamanda yağın vücutta ve karaciğerde depolanmasını önlediğini de ortaya koydu. Ayrıca vücuttaki enerji tüketimini de artırıyor.

Metabolizmayı Hızlandıran Bitki Zencefil:

Zencefilin köklerindeki maddeler, tıpkı kırmızı biberdeki gibi, dolaşım ve sindirim sistemini uyarıyor. Yemeklerde baharat olarak kullanılan veya çay olarak tüketilen zencefil aynı zamanda mide ve bağırsaklardaki gazı da söktürüyor.

Metabolizmayı Hızlandıran Bitki Limon:

C vitamini açısından zengin olan limon, bağışıklık sistemine bol enerji sağlıyor. Böylece kaslar daha fazla yağ yakıyor.Soğan: Soğanın içinde yer alan kükürt bileşimi “Alicin” kan dolaşımını uyarıyor, sindirimi harekete geçiriyor, vücuttaki fazla suyun atılmasını sağlıyor. Bunun yanı sıra metabolizmayı hızlandırarak, yağ yakılmasını arttırıyor. Sarımsak ve yeşil soğan da aynı etkiye sahip.

Metabolizmayı Hızlandıran Bitki Tarçın:

Tarçın, insülinin etkisini iyileştirdiğinden, daha az insüline ihtiyaç oluyor. Bu sayede yüksek insülin değerinin oluşturduğu komplikasyonlardan kaçınmak mümkün olabiliyor. Yemekleri bu baharatla tatlandırmakta fayda var.

Metabolizmayı Hızlandıran Bitki Somon Balığı:

Zayıflatan besinlerin başında yer alıyor çünkü yağ açısından fakir, protein açısından zengin bir besin. Ayrıca yüksek iyot içeriğiyle vücut metabolizmasının düzenlenmesinde önemli rol oynayan tiroit hormonunun salgılanmasında da görevli.


Yorumlar

 • 4 yıl önce
  merhabalar.benim sormak istediğim metobolizmamın ne derece çalıştığını nasıl öğrenebilirim.fiziken kilolu birisiyim.çok yediklerime dikkat edip az yememe rağmen bi türlü kilo veremiyor aksine alıyorum bunun bi çözümü varmı acaba.teşekkürler.
 • 4 yıl önce
  metabolizmayı hızlandıran yan etkisiz ilaçlar varmı.kilolu olduğum için ayaklarımdan yürüyemiyorum
  • Şifalı Bitkilerim
   4 yıl önce
   Evet metabolizmanızı hızlandırmada endike özel bileşenlerden oluşan takviye detayları için linki inceleyebilirsiniz. Bilgi Hattı : 0224 2-3-4-5-6-7-8
 • Gul***
  3 yıl önce
  15 yasindayim metobolizma ilaclari kullanmam gerek eczanede satilan uygun fiyata onerirmisiniz
  • Şifalı Bitkilerim
   3 yıl önce
   Zayıflamak için önerdiğimiz en etkili settir. Setimiz metabolızmayı hızlandırıcı , hazmı kolaylaştırıcı , tok tutucu ve iştah kesici etkisi vardır İncelmek isterseniz linki tıklayın. Teşekkürler. Bilgi Hattı: 0224 234 56 78

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp