Eczanelerde Satılan Zayıflama Hapları

Eczanelerde Satılan Zayıflama Hapları : Eczanelerde Satılan Cinsel Ürünleri De Bulabileceğiniz Sitemizdeki Tüm Cinsel Ürünler Özenle Seçilerek Satışa Sunulmuştur. Günümüz Sorumlarının Başlıca Problemlerinden Olan Cinsel Sorunlar Günlük Hayatlarını Doğrudan Etkilemektedir. Birkaç Başlık Sıralayacak Olursak; Eczanelerde Satılan Cinsel Gücü Artıran İlaçlar Bu Başlıklar Üzerindeki Linklere Tılklayarak Doğrudan Kategorilerimize Ulaşabilir Sipariş Vererek Satın Alabilirsiniz.

ZAYIFLAMA ILAÇLARI NEDİR?

Her şeyden önce, zayıflama ılaçları , bir ilaç değildir. zayıflama ilaçları, kutusunda, içeriği tam olarak yazılmayan “ilacımsı bir besin”dir.Çoğunluğun üzerinde Türkçe yazı yok, İngilizce veya Çince karışımı bir takım yazılar var ama içeriğe ait İngilizce dahi bir açıklama yok.Paketlerin üzerinde, ancak bir bitki bilimi uzmanın anlayabileceği bir kaç maddenin Latince ismi veriliyor.Bu durumda, bu maddeyi satın alıp kullanan kişinin Bitki Bilmine ilaveten İngilizce, Çince, Latince bilmesi gerekiyor.

Destekleyici besin midir? Fonksiyonel besin midir?
Bilinmiyor, yazılmıyor. İlaç olarak da kabul edilmemiş, aksi halde T:C.Sağlık Bakanlığı ruhsatı gerekirdi. Çoğu ruhsatsız, ama bazılarına Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı ruhsat bile vermiş!

İÇERİĞİNDE NE VAR?

Çoğu zayıflama ilaçlarının içinde masum bitkiler veya bilinen bazı tıbbi maddeler olduğu belirtiliyor.Halbuki, bu tıbbi maddelerin çoğu zayıflatıcı etkiye sahip deil. Peki nasıl oluyor da bu ilacı alanlar zayıflıyor?Muhtemelen, bu ilaçların içine metabolizmayı hızlandıran, ancak yasal olarak kullanılması yasak olan, sağlığa zararlı, ölçümcül bazı maddeler ekleniyor ama formulde belirtilmiyor.İlginç olan, sayıları az da olsa bazı hekimlerin hatta ünvanlı bazı hekimlerin bu ilaçları savunan açıklamalarını basında görebiliyoruz.Savundukları tıbbi ilaçlar değil, ruhsatsız ürünler!

Kaldı ki bu ilaç ve besinler Avrupa ve amerika Birleşik Devletlerinde hiç bir eczanede vceya benzeri ticari ortamlarda satılamıyor, sadece internette pazarlanıyor.Halbuki Türkiye‘de eczanelerde, aktarlarda ve internette açık ve net bir şekilde pazarlanıp satılıyor.Aslında, zayıflama ilaçlarının veya besinlerinin çoğunun içine domuz, koyun, inek tiroid tozu (unu) konuluyor.Bu türden bazı ürünlere de içinde bol iyot bulunan yosunlar ekleniyor.

İYOT NE YAPAR? Tiroit isimli organımızın ürettiği hormonun hammaddesidir.Bol iyot aldığınızda bol tiroit hormonu üretirsiniz ki bu da metabolizmanızı hızlandırır.Gereğinden fazla tiroid hormonu zararlıdır, hastalık yapar, öldürebilir!

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp