Göz Altı Torbalarına Bitkisel Çözüm

Göz Altı Torbalarına Bitkisel Çözüm

Göz altı torbalarına bitkisel çözüm,göz altlarında oluşan torbaların giderilmesine yardımcı olan bitkisel çözüm önerileri hakkında bilgiler aşağıdaki makalemizde yer almaktadır.Göz altı torbalarına bitkisel çözüm hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için aşağıdaki makalemize göz atmanızı öneririz.

Araştırmalar, salatalık ve salatalık suyunun hassas göz çevresi için çok faydalı oldu yönünde. Aşağıdaki bitkisel tedavi yöntemide salatalık ile ilgilidir.

İki çay kaşığı minik şekilde doğranmış salatalığı bir çay kaşığı süt tozu ile karıştırın.

Göz çevrenize ve göz kapaklarınıza sürerek 10 dakika bekletip yıkayın. Bu maskeyi yaptıktan sonra gözlerinizdeki ağırlığın uçup gittiğini hissedeceksiniz.

Diğer bitkisel öneriler:

* 1 çay bardağı kaynar suya birer kahve kaşığı çay ve nane koyun.5 dakika beklettikten sonra süzün. Bardakta kalan posayı gazlı bez arasına koyup gözlerinize sürün.

* Patatesleri soyup dilimledikten sonra gözlerinizin üzerine koyun. 15 dakika beklettikten sonra gülsuyu ile gözlerinizi yıkayın.

* 2 poşet çayı yarım çay fincanı kaynar suda15 dakika nemlendirip soğutun. 2 parça pamuğu çaya batırıp elinizle sıkın. Göz kapaklarınızın üzerine yerleştirip 10 dakika bekletip yıkayın.

* 1 tutam ıhlamuru 1 çay fincanı kaynar suya ilave edip 10 dakika bekletin. Süzdükten sonra soğumaya bırakın.2 parça pamuğu çaya batırıp göz kapaklarınıza sürün ve 10 dakika bekletip yıkayın.

* Şişliklerin inmesi için bir parça buzu göz çevresine gezdirerek sürün.

* 2 çay fincanı kaynar suyun içine 2 çorba kaşığı fındık yaprağı koyarak 15 dakika bekletin. 15 dakika sonra süzerek buzdolabında soğutun.

* 2 parça pamuğu fındık yaprağı çayına batırarak elinizle sıkın ve göz kapaklarınızın üstüne yerleştirin. 10 dakika beklettikten sonra yüzünüzü yıkayın.

* Bir bardak kaynatılmış rezene çayını soğuttuktan sonra 2 parça pamuğu rezene çayına batırarak göz kapaklarınızın üstüne yerleştirin ve 15 dakika beklettikten sonra yüzünüzü yıkayın.

Yorumlar

 • 4 yıl önce
  50 yaşındayım göz altı tbalarım var.Bu sunuma bu yaşta bir çözüm varmı?
  • Şifalı Bitkilerim
   4 yıl önce
   İçeriğindeki kopmleks bitki ekstraktları ve vitaminler sayesinde göz altındaki morlukların giderilmesinde ve göz çevresindeki kırışıkların ortadan kalkmasına yardımcı olur. Kazayağı çizgilerin ortadan kalkmasında, derin kırışıklıklar ve inatçı şişkinliklerin giderilmesinde aktif rol oynar. Oluşturduğu film sayesinde suyun cilt altında hapsedilmesini sağlar. Böylece çok iyi bir nemlendirme, elastikiyet ve pürüzsüz bir görünüm sağlar. incelemek tıklayın linki tıklayın irtibat no: 0224 2 3 4 5 6 7 8

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp