Molfix Bebekler

Molfix Bebekler.Molfix ile Bebekler Neşeli.Molfix, bebekleri neşelendirmeye, dans ettirmeye devam ediyor. Molfix’in yeni reklam filmi "Neşeli Bebekler, Gerçek Gülücükler" sloganı ile “Molfix’i Seviyoruz” dedirtiyor.Detaylı bilgiyi makalemizde bulabilirsiniz.

Molfix Bebekler
Molfix, bebekleri neşelendirmeye, dans ettirmeye devam ediyor. Molfix’in esnekliğinin, rahatlığının, kuruluğunun ve emiciliğinin ön plana çıkarıldığı bu film "Neşeli Bebekler, Gerçek Gülücükler" sloganı ile “Molfix’i Seviyoruz” dedirtiyor. Yaklaşık 40 saniye boyunca; dans eden, oynayan, birbiriyle şakalaşan, müzik aletleri çalan bebekleri izlerken sizin de yüzünüzde kocaman bir gülümseme oluşacak.

Molfix’in yeni reklam filmi “Molfix’i Seviyoruz”, dans ve müziği ile çocukların neşesi olacak. Molfix’in sevimli ve neşeli bebekleri Hadise'nin Düm Tek Tek şarkısı ile Molfix’in özelliklerini anlatıyor ve Türkiye eğlenmeye devam ediyor.

Çekimlerinde konsept oluşturma ve prodüksiyon aşamasında, çocuklar için renkli ortamlar yaratıldı. “Molfix’i Seviyoruz” filminin post prodüksiyon çalışmaları Plato Film tarafından 3 günlük bir süreçte tamamlandı. Çekimler sırasında keyifli ve sevimli anlar yaşandı.

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp