Biber Hapı Evelle Hakkında Çarpıcı Bilgiler

Biber Hapı Evelle Hakkında Çarpıcı Bilgiler Artık zayıflamak için biber hapları kullanılmakta...Evelle zayıflatıcı biber hapının içeriği, faydaları ve etkileri hakkında bilgiler makalemizde yer almaktadır.

Evelle Samandağ Biberi (Antakya Biberi) 60 Kapsül):

Samandağ Biber nedir?:

Samandağ biberi , yeşil ve sulu bir biber. Çok lezzetli ama aynı zamanda çok da acı. Yenmeye başladıktan sonra özellikle ilk iki, üç gün ağzınız bayağı yanıyor. Dilinizin damağınızın şiştiğini hissediyorsunuz.Diğer biberlerden daha acı olduğu halde en önemli özelliklerinden biri mideye zarar vermemesi.Bu etkenlerden dolayı sizlere Samandağ Biber Hapı ekstratlı tablet olarak hizmetinize sunuyoruz.

Samandağ Biber Hapı kullanılmaya başlandığı ilk günden itibaren fazla kilolarınızı vermeye yardımcı olan bitkisel zayıflama ürünüdür.
Fazla kilolarınızdan şikayetçisiniz fakat gündelik yoğunluklarınızdan kaynak spor ve diyet yapmaya vaktiniz olmuyor mu? O zaman Samandağ Biber Hapı tam size göre. Günde sadece bir kapsül ve gün içinde 2-3 litre su ile inanılmaz sonuçlar elde edebilirsiniz. Hem kadınlar hem de erkekler için geliştirilmiş olan Samandağ Biber Hapı doğal bir üründür ve yapılan testlerde herhangi bir yan etkiye rastlanmamıştır.

Samandağ Biber Hapı Etkileri:

- Samandağ Biber Hapı, gün içinde tok kalmanıza yardımcı olur.
- Tokluk hissi verir.
- Aşırı yemek ve tatlı isteğini giderir.Özel formülü sayesinde fazla enerjiyi açığa çıkarır.
- Hızlı yağ yakıcı özelliğe sahiptir.
- Kan dolaşımı ile vücudun yağları eritip atmasına yardımcı olur. Bunun yanı sıra Samandağ Biber Hapı ideal kilonuza geldiğinizde formunuzu korumaya yardımcı olur. Yalnız kilolarınızı vermek için değil, aynı zamanda kilonuzu muhafaza etmek için Samandağ Biber Hapı büyük yardımcı olur.
- Aynı zamanda metabolizma hızı düşük olan kişilerin de metabolizmasını düzenleyerek efor harcamadan fazlalıklarınızdan kurtulmanıza yardımcı olur.

Samandağ Biber Hapı Kullanımı:

. Her gün sabah kahvaltısından önce aç karnına bol su ile 1 adet kapsül alınır.
. Gün içerisinde 2 litre su tüketilmeli.
. İstenilen kiloya inene kadar Samandağ Biber Hapı kullanımına devam edilebilir.
. Ürün sizi gün içerisinde tok tutacaktır.
. Samandağ Biber Hapı kullanıcıları gün içinde 2,5 - 3 litre su içmeleri gerekmektedir.

Zayıflama kürlerimizde dikkat etmemiz gereken çok önemli bilgiler :

Hızlı sonuç alalım derseniz önce beden ölçülerinizi ve kilonuzu aç karnında tartarak bir kağıda yazalım ve 7 gün sonra bakacağımız bir yere koyup unutalım.Önerdiklerimizi uygulamaya başlayın.

Bitkisel gıda takviyelerimiz sizlere zayıflamanızda yardımcı olur.Fakat zayıflarken sizlere antioksidan etkisiyle vucutunuzu ayakta tutar.Tabletleri kullanıp ben neden zayıflıyamıyorum derseniz demekki yazdıklarımızı uygulamadıgınız anlamına gelir.Eğer uyguladım fakat olmadı derseniz metabolizmanızı biraz daha zorluyacağız anlamına gelir.Devam edilmeli bırakılmamalı.

1. Bitkisel Karışımlı Tabletleri Yemeklerden 20 dk önce alalım.
2. Yemeklerden sonra suyu 1 saat sonra alalım.
3. Yemeklerden 1 saat sonra en az 30 dk spor yapalım.Yerimizde oturup kalkmak zıplamak bile spordur.Hareket kesinlikle şart.Soluk soluğa yapılan spor spor değildir.Kalbinizle aynı ritimde olmalı aynı hızda aynı tempoda. Özellikle Akşam saatlerinde yemekten sonra gıda almamalı ve spor olarak ev dışına çıkıp yürüyüş yapılamassa Mekik gibi egzersizler yada plates yapılır.

4. Çay ,kahve v.b bitkisel kürlerde almıyacağız ,alırsak ta çok açık ve şekersiz. diğer bitki Çayları tavsiye ediyoruz sitemizde bu ürünlerden almayı unutmayınız.
5. Beyaz un lu gıdaları bırakamassak yerine buğday çavdar ekmeklerinden kullanın.
6. Günde en az 2.5 lt su tüketeceğiz.
7. Yiyeceğiniz şeyler kilo yapar düşüncesiyle hiç bir zaman psikolojinizi bozmayın.
8. Diyet önerimiz yok kesinlikle herşeyi yiyelim fakat az örneklersek: 2 lahmacun yerine 1 tane ,Yarım ekmek yerine 1 dilim ekmek,1 küp beyaz şeker yerine 1 küp esmer şeker kullanın.indirin hatta mümkünse şeker kullanmayın,yeşil sebze ve meyve tüketiminde 1 porsiyon kesinlikle 2 yok,
9.Vücut yağ yakımı nı heryerden yapar onun için zayıflarken tüm kitle zayıflar.
10.Şerbetli tatlılar yok sadece sütlü tatlılar yenmelidir..Çikolata ve benzer ürünler yok eğer ben bırakamam derseniz sadece bitter olanından 50 gr ı geçmeyin.

Samandağ Biber Hapını kimler kullanamaz?:

. Hamile, gebe ve emzirenler kesinlikle Samandağ Biber Hapını kullanamaz.
. Karaciğer, kalp ve böbrek yetmezliği olanlar Samandağ Biber Hapı kullanamaz.
. Kullanmakta olduğunuz ilaç varsa muhakkak doktorunuza veya eczacınıza danışınız.
. Yüksek tansiyonlu kişiler Samandağ Biber Hapını kullanamaz.
. Ülser veya Gastrit şikayeti olanlar acı Samandağ Biber Hapını kullanamaz.
. Alkol ile birlikte Samandağ Biber Hapı kullanmamaya özen gösteriniz.

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp