İbrahim Saraçoğlu Siyah Noktalar

İbrahim Saraçoğlu Siyah Noktalar :
Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu siyah noktaları ve siyah noktaları tedavi edici bitkisel kürleri açıklıyor. İbrahim Saraçoğlu'nun siyah noktaları tedavi edici bitkisel kürünü görmek için tıklayınız...

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu bazı bayanların sırtlarında,yüzlerinde ,ciltlerinde ve karın bölgelerinde oluşan iltihaplı sivilce ve akneler için soğan suyunun mükemmel bir çözüm olduğunu açıkladı.

İltihaplı Sivilce ve Akneler İçin Soğan Suyu Kürü: iltihaplı sivilce ve akneler için kuru soğan suyunu günde 2 kez iltihaplı sivilce ve aknelerin üzerine kulak temizleme çubuğunun ucundaki pamuk yardımıyla sürün.

** İbrahim Saraçoğlu cilt bakımı için elma ve kayısı maskesi


Cilt Güzelliği İçin Elma ve Kayısı Kürü: Bu maskeyi uyguladığınız andan itibaren yüzünüzdeki değişikliği hemen farkedebilirsiniz. Sivilce ve Siyah noktalara bire bir, taptaze,pırıl pırıl ve pürüzsüz bir cilt için hemen uygulayın.


Gerekli Malzemeler:

 • 1 adet taze kırmızı sert sulu tatlı elma
 • 4 adet taze kayısı (sert olacak)
 • Yarım çay bardağı su

Yapılışı:
Elmanın kabuğunu çok ince bir tabaka halinde soyun.Çekirdeğini çıkarın, fakat çekirdeğin etrafındaki ince beyaz yumuşak kısmı çıkarmayın bir tencerenin içinde soyulmuş elma ile çekirdeklerini çıkardığınız kayısıları (kayısılar kabuklu olacak) ve yarım çay bardağı suyu kısık ateşte 6-7 dakika ağır ağır kaynatın. daha sonra blenderden geçirip ılınınca yüz ve dekolte bölümlerine sürün.Yarım saat sonra normal su ile yıkayın.Bu kürü uyguladıktan ilk 10 dakika içinde gözle görülür olumlu değişimi sizde hemen fark edeceksiniz.

Yorumlar

 • Abd***** Tun*
  6 yıl önce
  Gogsumun ortasında önce sivilce çıktı 2 - 3 hafta sonra küçük siyah bir nokta etrafında da beyaz bir leke çıktı. Ne olduğunu bilmiyorum ve onerebileceginiz tedavi varsa yardım ederseniz çok sevinirim. Teşekkürler!
  • Şifalı Bitkilerim
   6 yıl önce
   Çok sık karşılaştığımız cilt hastalıklarından birisi olan sivilce (akne vulgaris), genelde ergenilk çağında başlar ve tedavi edilmediği takdirde kalıcı izler bırakabilir. Derinin yağ oranı bakımından yüksek olan yerlerinde çıkar ve deride kırmızı sivilce, kist, siyah nokta şeklinde kendini gösterir. Bitkisel tedavisi için linki tıklayın

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp