Yüzdeki Çiller İçin Bitkisel Çözüm

Yüzdeki Çiller İçin Bitkisel Çözüm :

Çillerinizden doğal yollarla bitkisel yöntemlerle kurtulabilirsiniz.Öncelikle C vitamini açısından zengin besinler tüketin. Böylece çil oluşumuna karşı cildinizi güçlendirmiş olursunuz.Çillerinize meydan okumaya hazırsanız işte size en iyi çil giderici bitkisel yöntemler; Bunlardan biri Limon..

Limonu cildinize doğrudan sürmeyin.Limon suyu çilleri geçirdiği kanıtlanmıştır. Limonun suyunu parmak uçlarınızla cildinize yedirmeniz yeterli.

Yine çiller için başka bir yöntem; Kayısı, çilek, salatalık gibi sebze ve meyve maskeleri uygulayın. Maydanoz suyunu eşit miktarda limon ve portakal suyuyla karıştırarak nemlendirici kreminizden önce uygulayın. Çillerinizin kaybolmasına yardımcı olacaktır.

Ahmet Marankinin çillerin kaybolması için önerdiği karışımın tarifi ise şöyle;

Günde iki kez uyguladığınız bu karışım çillerin yok olmasında faydalı olacaktır.

Bir çay bardağı çiğ sütün içerisine bir adet salatalığı doğrayarak koyduktan sonra, bu karışımı iki saat bekletin. Daha sonra salatalıkları bir tülbentin içine koyun ve İçine koyduğumuz salatalıkları sütün içerisine sıkarak salatalıkların özünün süte geçmesini sağlayın.

Bu işlemi gerçekleştirdikten emin olunduktan sonra bu kürü yüzünüzde oluşan çillere masaj yaparak sürün. Yaklaşık olarak 30 dakika kaldıktan sonra yüzünüzü gül suyuyla temizleyin ve yatın. Bu temizleme işlemine 15 gün devam edin.

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp