Ilgın Kaplıca Otelleri

Ilgın Kaplıca Otelleri :

Ilgın Kaplıca Otelleri

Ilgın Kaplıcaları Otelleri Hakkında Bilgiler

Ilgın kaplıca otellerinde cilt bakımı, selülit tedavileri, çamur banyosu, afüzyon, aroma terapi, kil terapisi ve balneo hizmetleri bulunmaktadır. Bu termal otellerin şifa verme gibi başka hizmetlri hakkında detaylı bilgileri aşağıdaki makalede detaylı olarak bulabilirsiniz.

Ilgın Kaplıca Otelleri

Ulaşım: Ilgın, önemli kara ve demiryolu üzerine kurulmuştur. Tarihte de bu ulaşım yolları eskidir ve ipek yolu uzantısıdır. 1896 yılında yapılan demiryolunun Ilgın'ın gelişmesinde önemi büyüktür. Ilgın'ın merkezinden geçen Konya - İstanbul, Konya - İzmir yolu Ilgın'ın ulaşımını daha canlı kılmaktadır. Ilgın Konya'ya 87 km uzaklıktadır. Komşu ilçelere olan uzaklıklar şöyledir. Akşehir 46 km., Beyşehir 88km., Kadınhanı 28 km., Sarayönü 50 km., Doğanhisar 36 km., Yunak 106 km. ve Ilgın - Ankara arası da 318 km. dir.

Villalar (apart daire) : Yatak Odası, Salon, Mutfak, 1,5X2 m. Banyoludur, 37 Ekran Tv, Mini Buzdolabı ve Telefon vardır. 12 Oda 60 yatak kapasitelidir.


A-B Blok Oteller : Odalar 3‘er yataklıdır. İçerisinde Banyo, 37 Ekran Tv, Mini Buzdolabı ve Dahili Telefon Mevcuttur. 32 Oda 96 yatak kapasitelidir.


Santral Otel : Odalar 3‘er yataklıdır. Otel ücretine banyo dahildir. Otelin altında bay ve bayan için havuz mevcuttur. Oda içerisinde mini buzdolabı ve Dahili Telefon Mevcuttur. 44 Oda 132 yatak kapasitelidir.

Dağ Oteli : Odalar 3‘er yataklıdır. Oda içerisinde Mini Buzdolabı ve Dahili Telefon Mevcuttur. Banyosuzdur. 15 Oda 47 Yatak kapasitelidir.


Küçük Otel :Odalar 2 ve 3‘er yataklıdır. Buzdolabı müşterektir. Banyosuzdur. 32 Oda 90 Yatak kapasitelidir.


Uzun Otel : Odalar 3‘er yataklıdır. Banyosuzdur. 52 Oda 156 Yatak kapasitelidir.


Santral Suit Oda : 1 Oda 4 Yatak kapasitelidir.


En güzel kaplıcalarımızdan Konya-Ilgın kaplıcalarında buşunan Grand İpek Palas Termal Spa Otelinde 75 ikili oda ve 20 suit oda olmak üzere toplam 95 oda vardır. Bütün odalarda kablsuz internet, mini bar, tv, telefon, bornoz, havlu, saç kurutma makinası, küvatli banyo, duş ve termal su bulunmaktadır.


Otelin SPA servisinde cilt bakımı, selülit tedavileri, çamur banyosu, afüzyon, aroma terapi, kil terapisi ve balneo hizmetleri bulunmaktadır.

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp