Colormax Saç Boyası

Colormax saç boyası;colormax saç boyası hakkında bilmek istedikleriniz ve daha fazlası için aşağıda sizin için hazırladığımız yazımızı okuyabilirsiniz.

Colormax Saç Boyası Profesyonel salon kullanımı için İtalya'da geliştirilmiş ve üretilmiştir.
51 adet referans renk seçeneğine sahiptir.

1+1,5 uygulama yoğunluğu ile rahat çalışma imkanı sunar. Ayrıca, bu sayede hesaplı bir ürün olma özelliğine sahiptir.

Türkiye‘de en düşük amonyağa sahip boyalardan biri olmasıyla profesyonellerin ve müşterilerin beğenisi kazanmıştır.

% 99 oranında doğal ve aktif içeriğe sahip olup, bu özelliği sayesinde gönül rahatlığıyla kullanılan bir üründür.

Formülündeki mukavemet artırıcı, tutucu ve yumuşatıcı maddeler sayesinde saça zarar vermeden mükemmel sonuçlar alınmasını garanti eder.
% 100 beyaz kapatma özelliğine sahip olup, arzu edilen neticenin tek uygulamada elde edilmesini sağlar.

HAZIRLAMA: 1 tüp (60 ml) Colormax Krem Saç Boyasını metal olmayan bir kaba sıkınız ve Colormax Oksidan Krem (90 ml) ekleyerek homojen bir karışım elde edinceye kadar karıştırınız.

UYGULAMA: Ciltte reaksiyona sebep olabileceğinden dolayı, ilk uygulamadan önce alerji testi yapınız. Yıkanmamış saça uygulayınız. Boyamaya saç diplerinden başlayıp, ürünü saçta 30 dakika bekletiniz. Akabinde az miktar ılık su ile masaj yaparak yayınız ve uygulamanın bitiminde saçı iyice durulayınız. Boyama öncesi ve sonrasında perma yapılması tavsiye edilmez.

ALERJİ TESTİ: Colormax Krem Saç Boyasını, kulak arkasında veya dirseğin iç kısmındaki temizlenmiş bir bölgeye az miktar uygulayıp kuruyuncaya kadar bekleyin ve bu işlemi bir kez daha tekrarlayın. 48 saatlik gözetim süresince herhangi bir iritasyon, kızarma, şişme vb. olumsuzlukla karşılaştığınızda boyayı kullanmayın.

HENNA PLUS 07 Orta Sarı

Ürünümüzün Tanıtımı

Açık sarıdan koyu sarı‘ya kadar olan saç renginde uzun ömürlü kalıcılık ve bakım sağlar.

Ekstra canlılık ve mükemmel kına parlaklığı: Nemlendiren bitkisel içerik, Vitamin B kompleksi, Vitamin A ve kına saça parlaklık ve canlılık katarken, saçın yapısının bozulmasını önler.

Eşsiz UV saç koruyucusu: Saçı ve saç rengini uzun süre korur, rengin akmasını önler. Uzun ömürlü sonuçlar verir ve renk canlılığını muhafaza eder.

Kutunun içerisindeki talimatları dikkatlice takip ediniz!

Farklı bir saç rengim olsun diyen ,aynı zamanda herhangi bir yan etki görmekte istemeyen bayanların sıklıkla tercih ettikleri boyalar genellikle minimum amonyak ve kimyasal ihtiva eden boyalardır.Bunun yanında son dönemlerde üretilmeye başlanan bitkisel saç boyalarıda müşterilerinin beğenisine sunulmuş ve en az kimyasal saç boyaları kadar başarılı olmuştur..

Aşşağıdaki linke tıklayarak en iyi saç boyası markalarını,doğal ve organik saç boyalarını, renklerini görebilir ve hatta sipariş verebilirsiniz.Ödemelerinizide kapınızda nakit veya kredi kartı ile yapabilirsiniz...

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp