Selective Saç Boyası Kataloğu

Selective saç boyası kataloğu;selective saç boyası kataloğu hakkında bilmek istedikleriniz ve daha fazlası için aşağıda sizin için hazırladığımız yazımızı okuyabilirsiniz.

Özellikle son birkaç yıldır çok moda olan selective saç boyaları, gerek kuaförlerde karışım renklerle, gerek marketlerde satılan çeşitli markaların kutu saç boylarıyla kadınların tercih ettiği saç boyalarından biridir. Bunun yanında bitkisel içerikli boya markalarıda aşşağıda verilmiştir.

Geçici Sprey Saç Boyası genellikle sıkça saç renginde değişiklik yapmak isteyen bayanların tercih ettiği boyalardır.Geçici Saç Boyaları markaya göre değişmekle beraber bir kaç veya biraz daha fazla yıkamayla çıkabilen boyalardır.

HENNA PLUS 07 Orta Sarı

Ürünümüzün Tanıtımı

Açık sarıdan koyu sarı‘ya kadar olan saç renginde uzun ömürlü kalıcılık ve bakım sağlar.

Ekstra canlılık ve mükemmel kına parlaklığı: Nemlendiren bitkisel içerik, Vitamin B kompleksi, Vitamin A ve kına saça parlaklık ve canlılık katarken, saçın yapısının bozulmasını önler.

Eşsiz UV saç koruyucusu: Saçı ve saç rengini uzun süre korur, rengin akmasını önler. Uzun ömürlü sonuçlar verir ve renk canlılığını muhafaza eder.

Kutunun içerisindeki talimatları dikkatlice takip ediniz!

Farklı bir saç rengim olsun diyen ,aynı zamanda herhangi bir yan etki görmekte istemeyen bayanların sıklıkla tercih ettikleri boyalar genellikle minimum amonyak ve kimyasal ihtiva eden boyalardır.Bunun yanında son dönemlerde üretilmeye başlanan bitkisel saç boyalarıda müşterilerinin beğenisine sunulmuş ve en az kimyasal saç boyaları kadar başarılı olmuştur.

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp