Ph Mucizesi Beslenme Programı

Ph Mucizesi Beslenme Programı : Ana akım tıp, yaşam boyu kullanılan ilaçların dışında ve yıkıcı nitelikteki olası yan etkilerin dışında, diyabet için gerçek bir yardım sağlamıyor. Çoğu olguda seçenekler, içinde en iyi olarak değerlendirebileceğiniz en az yıkıcı olanı tercih etmektir. Diğer taraftan diyabeti, hücrelerin bir hastalığı olarak değil de hücrelerin içinde bulunduğu ortamı ilgilendiren bir durum olarak kavradığınızda önünüzde yeni kapılar açılıyor; bu kitapta tanımlanan, diyabeti ve neden olduğu hasarı yavaşlatmaya, durdurmaya ve hatta geri döndürmeye yardımcı olan basit ve bütünüyle doğal yaklaşımdan yararlanabilirsiniz.En birincil soru hücreleriniz için doğru ortamın ne şekilde sağlanacağı. Diyabet de dahil olmak üzere, hastalıkları elimine etmek ve vücudun pH dengesini korumak için optimum olan yaşam biçimi hangisi?

Kendilerine en uygun olan beslenme düzenini, egzersizleri ve destek besinleri seçmeyi öğrenmiş olan insanlarda şaşırtıcı sonuçlara tanık oldum.Diyetlerini düzenlediklerinde hastalarımın kanında neyin olup bittiğini incelemeye koyuldum ve sorunun pH dengesinde çözümlendiğini gördüm. Bu kitapta verilmiş olan program doğrultusunda vücutlarındaki asiditeyi düzelttiklerinde, hastaların özgül sağlık belirteçlerinde de anlamlı değişikliklerin söz konusu olduğunu saptadım. Kan şekerini, kan basıncını, kolesterol değerlerini ve kilolarını inceledim, hepsi normale döndü. Diyabet, hipertansiyon, hiperkolesterolemi ve obezite dörtlüsü o kadar sık görülen bir durum ki, ana akım tıp bu hastalarının varlığını X Sendromu olarak adlandırdı. Tüm bu hastalıklar, önerdiğim programı uygulayan hastalarda, kan daha alkalin bir hal aldığında ve hücreler sağılıklı biçimlerinde stabilize olduğunda ortadan kaybolmaktadır.

Yediklerinizde ve yaşam biçiminizde yaptığınız ufak değişikliklerin vücut sıvılarını bu derece etkilediğine ve bunun sonucu olarak hücrelerin sağlığında büyük etkilere neden olduğuna inanmak ilk aşamada oldukça güç geldi. Ancak bunu defalarca gördüm ve olup bitenin gücüne inandım. Yeşil besinleri, yeşil içecekleri, orta düzeyde iyi yağları ve düşük düzeyde protein içeren Mucizevi pH diyetini uygulayan hastalarda, Tip 2 diyabetin ve hatta Tip 1 diyabetin tersine döndüğünü gördüm. Gerçekten bir pH Mucizesiydi bu.Elde ettiğim bulgular tıp otoritelerinin gözünde “anekdotal bir bulgudan” fazlasını ifade etmiyordu. Görmüş olduklarımı diğerlerinin de görmesine yardımcı olmak için elimden geleni yapmalıydım. Diyabete yönelik mevcut tedavilerin-şifa açısından gerçek umut ışığı sunmayan tedaviler- hiç sorgulanmamasına göz yumamazdım; çünkü pek çok yaşamın bu tedavilere bağımlı olduğunu görüyordum. Daha iyi bir yolu olduğunu biliyordum.

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp