Rüyada Süpürge İle Süpürmek

Rüyada Süpürge İle Süpürmek :

SÜPÜRMEK: Rüyada ibadet etmek veya sevap kazanmak için bir yeri süpürdüğünü görmek, mala, halin güzelliğine, salâh ve sıdka delâlet eder.

Ibn-i Sîrîn hazretleri demiştir ki: Rüyada evini süpürdüğünü görmek, malından bir kısmını zayi etmeye alâmettir.Rüyada bir mescid veya camiyi süpürdüğünü görmek, kalbde Allah muhabbetinin tecellisine delâlet eder.

Yine rüyada bir mahalli süpürerek süprüntüyü topladığını görmek, nezafete ve toplu mala delâlet eder.Rüyada bir başka kimsenin evini süpürdüğünü görmek, o kişinin mal ve servetinden istifadeye işarettir. Rüyada süpürmek,kirli ve paslı işlerde çalışanlar için helâl rızka delâlet eder.

Rüyada Süpürge Görmek; hizmetçiye delalet eder.Süpürge görmek, üzüntü, keder ve sıkıntıların gitmesine ve borcun ödenmesine delalet eder.Rüyada ibadet etmek veya sevap kazanmak için bir yeri süpürdüğünü görmek, mala, halin güzelliğine ve salaha delalet eder.Rüyada süpürmek, kirli ve paslı işlerde çalışanlar için helal rızka delalet eder.Bir kimsenin rüyada bir başkasının evini süpürdüğünü görmesi, o zâtın malından eline geçecek menfaate delalet eder.

Bir kadının süpürge ile evini veya bir yeri süpürmesi, çok güzel bir şekilde yorumlanır.Bir kadının süpürge ile bir yeri süpürmesi, çok mutlu olacağına ve rahat bir yaşam süreceğine işaret eder.Rüyada süpürge, işleri kolaylaştıran biri olarak yorumlanır.Rüyada görülen süpürge, eğer sert olursa itaatsiz, yumusak olursa itaatkar bir hizmetçiye işarettir.Rüyada evini süpürge ile süpürdüğünü gören kimse zenginse, fakirleseceğinden korkulur.Bir yeri süpürse ve süprüntüyü de bir yere toplasa veya ekse, o kimse bir çöl ve sahra tarafından istifade eder, bazen de süpürge görmek, üzüntü, keder ve sıkıntıların gitmesine ve borcu ödemeye işarettir.

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp