Rüyada Duvar Yıkılması

Rüyada Duvar Yıkılması :

Rüyada Duvar Görmek Ne Anlama Gelir : Kişinin rüyada duvar görmesi, kendisini ayakta tutanhaline işarettir. Rüyada duvarının düştüğünü görmek, yere gömülmüş bir mala veona nailiyete delâlet eder.

Rüyada kerpiçten duvar yaptığını görmek, iyi ve güzelamel ile tâbir olunur. . Rüyada duvarabakıp onda kendi suretini görmek, ölümün yakın olduğuna işarettir. Çünkü insanöldüğünde kabri üzerine duvar çekilir ve ismi yazılır.

Rüyada kendi üzerinebir duvar veya başka bir şey düştüğünü görmek, günah ve hata ile tâbir olunur.Yine rüyada mahvolmuş, kaybolmuş, yıkılmış duvarı görmek, arkadaşlara, dağılmışbir insana veya büyük bir âlime delâlet eder.

Rüyada şehir ve kasabaduvarları görmek, asker ve subay ile tâbir olunur. Zira milletin askeri vatanınduvarı mesabesindedir.

Bir kimsenin rüyadaeski duvarı yenilediğini görmesi, evlenmekle meydana gelecek akrabalığaişarettir.

Nablusî (rh.a.) demiştirki: "- Rüyada bir duvara yapışıp durduğunu görmek, o kimsenin duvarayaslandığı kuvvetlilik nisbetinde şerefinin gitmekte olduğuna delâlet eder.Belki o kimse, kıymetli yüce bir zata yaslanır.

Duvarın evin içineyıkıldığını görmek, ev sahibinin hasta olmasına delâlet eder. Duvarın evindışına yıkıldığını görmek, ev sahibinin ölümüne işarettir, eğer ev sahibiseferde ise evine döner."

Rüyada bir değneğedayanarak bir duvardan atladığını görmek, iyi bir dostunu bırakarak fena birkimse ile arkadaş olmaya delâlet eder.

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp