Rüyada Diş Ağrısı Çekmek

Rüyada Diş Ağrısı Çekmek: Üzüntü ve kederlenmeye işarettir. Rüyasında diş ağrısı çeken, bir yakınından üzücü sözler işitir, ayrıca sıkıntıya ve kederlenmeye de işaret eder.

Rüyada diş ağrısı çekmek, diş ağrısı çektiğini, dişlerinin ağrıdığını görmek Yaşamınızda bir boşluğu yada bir durum yada olay karşısında korku ve güvensizlik duyguları çektiğinizi gösterir. Kendine güven eksikliğini hemen üzerinizden atmanız gerektiğini ifade eder.

Diş ağrısı aile bireyleri yahut akrabadan gelecek sıkıntıya, Gümüş diş asalet ve güzel ahlaka, altın diş kadın için kız çocuğuna yahut mutululuğa, odun. taş vs.den yapılmış diş faydasız akraba ve boş gayretlere, Ağrıyan dişe ilaç sürmek yahut onu çektirmek gam ve kederden kurulmaya, Ağzında tek diş kaldığını görmek ömrünün bir yıl sonra biteceğine,

Diş bazen yıllara, Efendimizin güzel söz ve davranışlarına; Diş kamaşması aile fertlerinden kaynaklanacak geçici sıkıntıya, Dişlerinin tamamen düştüğünü görmek bütün akrabalarından daha çok yaşamaya,Diş düşmesi borçlunun borcunu ödemesine, Düşen yahut çıkan dişi gömmek yahut bir şeye sararak saklamak akrabadan, Hastalığa yakalanacağının işaretidir. Dişlerinizin döküldüğünü görmek, yakında kötü bir haber alacağınız anlamındadır.

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp