Rüyada Dikiş Makinası Görmek

Rüyada Dikiş Makinası Görmek :

Rüyada Dikiş Makinesi Görmek: Rızka, kazanca ve mala işarettir. Rüyada dikiş makinesi gören genç kız, evlenir.

Rüyada dikiş makinesinde görülen herhangi bir aksaklık veya bu makinenin iğnesinin kırılması, rızık kaybı ve üzüntü ile yorumlanır.

Rüyada dikiş makinesinin kırıldığını görmek, evin hanımının, kızının veya kız kardeşin vefatına işarettir.Bir söküğü dikmek bir ayıbı gidermeye yahut gizlemeye, Dikiş dikmek dağınık şeyleri bir araya getirmeye ve sıkıntıdan kurtulmaya delalet eder.

( Ayrıca Bakınız; Terz.)Rüyada dikiş dikmek, mutlu bir Aile hayatına işaret eder.Rüyada dikis dikmek iki sekilde yorum lanir igne ile bir sey dikmek, isteklerinin olmasina; makine ile di kis dikmek, is hayatinin düzgün bir sekilde devam ettigine.

Dikis diken bir kimseyi görmek, isinizde size yardimci olarak çalisan kimselerin size olan sadakatine, bir terziye giderek ona bir sökügünüzü diktirdiginizi görmek, bir is hususunda hükümete yaptiginiz bir basvuruya müspet bir cevap alacaginiza delalet eder.

Bir baska rivayete görede: Rüyada dikis dikmek, erkekler için rahata kavusmaya, kadinlar için iki yüzlü bir arkadasinin olduguna isarettir. Mutlu bir aile hayatına işaret eder.

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp