Gevşek Penis

Gevşek Penis :

Erkeklik organı (zeker, kamış. penis)nin sertleşmemesi, sağlık durumunun bozukluğundan kaynaklanır. En önemli sebep; sinir (asab) bozukluğudur. Kendine güvenmeme. yorgunluk. içki. şeker hastalığı. Uyuşturucu madde alışkanlığı ve prezervatif (kılıf. kaput) kullanmak da diğer sebepler arasında sayılabilir.

Tedavinin ilk şartı; kötü alışkanlıkları bırakmak. kendine güvenmek. temiz havada dolaşmak ve yeterince gıda almaktır.

Aşağıdaki reçeteler de penisi sertleştirmek maksadıyla kullanılır:

Reçete: 1 - Malzeme: Tarçın, Misk, Gülsuyu.

Hazırlanışı: 1 kahve kaşığı dövülmüş ve elenmiş tarçın ile 1 kahve kaşığı dövülmüş misk karıştırılır. Üzerine. azar azar gülsuyu dökülerek. merhem yapılır. Cinsel münasebetten ı5 dakika önce, husyelere ve penis'e sürülür.

Reçete: 2 - Malzeme: Karanfil, Misk, Sümbül, Hindistancevizi yağı (Huile de coco), Biber yağı.

Hazırlanışı: 1 çorba kaşığı dövülmüş karanfil. 1 çorba kaşığı misk ve 3 çorba kaşığı sümbül yaprağı karıştırılır. Üzerine. 1 çorba kaşığı Hindistancevizi yağı ile 1 tatlı kaşığı biber yağı konur. İyice karıştırılarak. merhem yapılır.

* Yatmadan önce, yeteri kadar alınıp; kasık aralanma, böbrek üstlerine, husyelere ve penis'e sürülür. Reçete: 3 - Malzeme: Zencefil, Leylak, Hindistancevizi yağı.

Hazırlanışı: 2 tutam leylak ezilir. Üzerine 1 tatlı kaşığı dövülmüş zencefil ilave edilir. Azar azar Hindistancevizi yağı dökülerek merhem yapılır.

* Yatmadan önce, böbrek üstleri, kasık araları, husyeler ve penis ovulur.

Reçete: 4 - Malzeme: Tatlı badem, Çam fıstığı, Bal.

Uygulanışı: 3 akşam. arka arkaya 1 kahve fincanı dolusu tatlı badem ve 2 çay bardağı dolusu çamfıstığı yenir. Sonra; 1 bardak suya. 1 çorba kaşığı süzme bal konur. Karıştırılıp. içilir.

Reçete: 5 - Malzeme: Zencefil, Bal.

Hazırlanışı: 2 çorba kaşığı dövülmüş zencefilin üzerine; azar azar süzme bal konup. yoğrulur. Bir parça alınıp. penis ovulur. 10 saat sonra soğuk suyla yıkanıp. kurulanır.

* Bu terkip. aynı zamanda penis'i büyütür.

Reçete: 6 - Malzeme: Su.

Hazırlanışı: 1 çorba kaşığı kına üzerine; azar azar su dökülerek hamur yapılır.

* Yatmadan önce, başa ve parmak uçlarına sürülür.

* Bu işleme. 15 gün devam edildiği takdirde çok faydası görülür.

Reçete: 7 - Malzeme: Misk, Gülsuyu, Alkol. Hazırlanışı: 1 kahve fincanı alkol ile 1 çay bardağı gülsuyu karıştırılır. İçine 1 kahve kaşığı misk konup. 3 gün bekletilir. Sonra 1 çorba kaşığı alınıp, banyo suyuna konup. yıkanılır.

Reçete: 8 - Malzeme: Yenibahar (Capsicum annuum). Ebegümeci, Kırmızı biber (Capsici fructus). Pirinç unu, Su.

Hazırlanışı: 4 bardak suya; 1 tutam yenibahar otu, 1 avuç ebegümeci ve 4 tane orta boy taze kırmızı biber konur. 10 dakika kaynadıktan sonra süzülür. * Suyuna; azar azar pirinç unu dökülerek merhem yapılır. 1 tatlı kaşığı kadar alınıp, penis'e sürülür. * Çok tesirlidir.

Reçete: 9 - Malzeme: Kebabe (Cubebae fistula). Su. Uygulanışı: ı tatlı kaşığı ufalanmış kebabenin üzerine; azar azar su dökülerek merhem yapılır. 1 kahve kaşığı kadar alınıp, penis'e sürülür.

Reçete: 10 - Malzeme: Havlıcan kökü (Alpinia). Su.

Hazırlanışı: 4 bardak suya; 1 tatlı kaşığı ufalanmış havlıcan kökü konur. 10 dakika kaynatıldıktan sonra süzülür, Günde 3 kere, birer çorba kaşığı içilir. * Yatmadan önce de, bu suyla penis yıkanır.

Reçete: 11 - Malzeme: Soğan (veya Enginar) kökü.

Hazırlanışı: 1 tane soğan veya enginar kökü; toprakları temizlendikten sonra iyice ezilir. 1 tatlı kaşığı kadar alınıp, penis'e sürülür. 10 dakika sonra soğuk suyla yıkanır.

Reçete: 12 - Malzeme: Sarmısak, Tuzsuz içyağı.

Hazırlanışı: 4 diş sarımsak dövülür. Üzerine ı tatlı kaşığı eritilmiş tuzsuz içyağı katılıp, yoğrulur. * Akşamları; bir parça alınıp, penis'e sürülür.

AYRICA: • Sabahları, ı tane çiğ yumurta içilir. • Öğle yemeklerinde dana eti ızgarası yenir. • Pirinç unu ve yumurta ile muhallebi yapılıp, yenir. • Balık çorbası içilir veya balık yumurtası yenir. • Her gün; 1 baş kuru soğan ve 3 diş kuru sarımsak yenir. • Pırasa veya fasulye yemekleri yenir. • Cinsi münasebetten 10 dakika önce; penis'e soğuk su ile kompres yapılır.

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp