Poliphin Şampuan Kullananlar

Poliphin Şampuan Kullananlar :

Bu sayfamızda bitkilerden elde edilen bebekler için özel olan saç dökülmesini önleyen ve düzenli kullanımda saç sıklaştıran hücreleri canlandıran şifalı şampuanlar hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler ve saça faydalı yağlar yer almaktadır...

Piyasada bulunan en etkili saç geliştirme şampuanı Kozlab Dermaceuticals araştırma çabalarının sonucu olan Poliphin®'dir. Poliphin® özellikle saç derisi canlılığını koruyan ve folikül problemleri üzerinde tesirli olan güçlü ve benzersiz süper antioksidanların yani polifenollerin bileşimidir. Kısa zamanda en iyi sonuçları verir.

Bu sinerjik birleşimin etkisini geliştirmek için Kozlab Dermaceuticals, polifenollerin asıl özelliklerini ve klinik etkinliğini koruyan benzersiz bir "kimyasal maddesiz" damıtma süreciyle geliştirildi. Hassas mekanik bir basınçla Poliphin®'in aktif bileşenleri bitkisel polifenollerden elde edilmektedir.

PERFORMANS
Poliphin® içeriğindeki yüksek kaliteli bitkisel yağlar ile saç beslemeyi destekleyici etkisini güçlü nemlendirici özelliği ile birleştirir ve saç kökünde gerilebilme-sünebilme özelliğini veren temel amino asit tedarikini sağlar. Poliphin®'in bu etki mekanizması güçlü ve eşsiz saç derisi canlılığı sağlar; saç gelişimini tetikler. Poliphin® saç tellerinin çapını geliştirir, saç derisini nazikçe temizlerken saça yumuşaklık ve hoş bir koku verir. Poliphin® saç derisi probleminin ortaya çıkmamış olduğu ilk safhalardan, daha sonraki saç dökülme safhalarına kadar etkilidir.

SONUÇLAR
Poliphin® saç derinizde ve saç foliküllerinizde ilk kullanımından itibaren etkili olmaya başlar. İlk sonuçları alma zamanınız saç kaybınızın şiddetine ve ne kadar süredir olduğuna bağlıdır. Ne kadar uzun zamandır ya da ne kadar şiddetli olursa olsun Poliphin® saç bakım setinin kullanımı saç derinizin canlılığını geliştirecek, saçınızın kalitesini koruyacaktır.

Saç derisinin canlı kalması için özellikle üretilmiş olan en güçlü şampuan Poliphin® önleme safhasından son safhalara kadar etkili olur. Polifenollerin sinerjik etkileşimiyle Poliphin®; sizlere saç derinizin canlılığını korumak için geliştirilmiş ve saç dökülmesini önlemede yardımcı etkili bir ürün getiriyor. Antiinflamatuar etkiyi, anti-DHT özelliklerini, güçlü antioksidan molekülleri ve mineralleri birleştirerek Poliphin® size en etkili saç büyümesini uyaran şampuanı sunuyor.

İÇERİK
Bitkisel polifenol özütü
Soğuk pres bitkisel yağlar (çörek otu yağı, susam yağı, defne yağı, buğday yağı, badem yağı, keten tohumu yağı, zeytin yağı, fındık yağı, portakal yağı, jojoba yağı, havuç yağı, kayısı yağı, nane yağı) Mineraller (çinko, magnezyum, potasyum, kalsiyum, sodyum, molibden)

Organik Gliserin Nasıl Etki Eder?
Saç dökülmesinin sebeplerini ortaya çıkarmak yönünde yapılan birçok devrim yaratan araştırmaya rağmen, saç hücrelerinin zamanla yokalması, erkeklerde klasik “U” şekli bayanlarda ise saç incelmesinin sebepleri hakkında net bir sonuca ulaşılamamıştır. Poliphin® saç derisi sorunlarıyla mücadele etmek amacıyla farklı perspektifleri bir araya getiren bir yaklaşım geliştirdi, Bu yaklaşım;
Saç köklerindeki kılcal kan damarlarını beslemek.
İçeriğindeki polifenoller ile 5AR (alfa redüktaz) enziminin hem Tip 1, hem de Tip 2 izo enzimini inhibe ederek saç kökünün cansızlaşmasına neden olan DHT (Di Hidro Testeron Hormonunun) oluşumunu engellemek
Saç hücreleri etrafında biriken fazla yağı engellemek, böylelikle saç hücrelerinın kan dolaşımını kolaylaştırmak. Saç derisinin genel durumunu ve sağlığını iyileştirmek. Saç hücrelerini tekrar bir gelişme evresine sokmak. Hücre aralarında lif artışını ( lif dejenerasyonu) ve oksidatif hasarı engelleyerek azaltmak. Araştırmaların saç dökülmesinin ana nedeninin hücre aralarında gerçekleşen lif birikimi olduğunu gösterdi. Bu lif dejenerasyonu saç kökünün etrafını saran kollajen dokunun katılaşmasına sebep olmaktadır. Katılaşan bu kollajen doku saç kökünü saç derisi dışına iterek zamanından erken gerçekleşen saç dökülmelerine sebep olmaktadır. Poliphin kollajen sentezini uyararak saç dökülmesini engeller.

Araştırmamız yukarıda belirttiğimiz faktörlere doğru şekilde odaklanabilmek için polifenollerin önemini vurgulamaktadır. Tedavinin ilk amacı polifenollerin saç hücreleri tarafından tam olarak emilimini sağlamaktır. Polifenollerin sinerjik etkisini saç hücrelerine düzenli ve efektif şekilde uygulama metodu şu an gündemde bulunan diğer metotlarda mevcut değildir. Ayrıca etken madde seçimine ve biyolojik özelliklerinin korunmasına son derece hassasiyetle yaklaşarak önem vermekteyiz.

Klinik Denemeler ve Referanslar
Poliphin® GÜVENLİDİR
* Yan etkisi yoktur.
* pH değeri saç derisine ve cilde uyumludur. Tahriş ve kaşıntıya neden olmaz.
* Alerjik bir reaksiyona neden olmaz.

DERMATEST ONAYLIDIR
Poliphin®in güvenilirliği, Almanya‘nın önde gelen Medikal Araştırma Kurumu Dermatest tarafından yapılan klinik çalışmalarla kanıtlanmıştır.

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp