Karahindiba Zayıflayanların Yorumları

Karahindiba Zayıflayanların Yorumları :

Zehra / SAMSUN
merabalar ben çok fazla yemek yemiyorum fakat inanılmaz kilo alıyorum su içsem yarıyo zayıflama ürünleri korkutuyodu açıkçası içimden bi ses denememi söyledi denedim ve kaybettiğim tek şey kilolarım oldu tşkl paylaşmak istedim. hindiba çiçeğini kullanmanızı öneririm

Meral / İZMİR
Yaklaşık 4 haftadır 90 dk lık spor yapıyorum akabinde diyet ve hindiba çayı kullanıyorum. ara öğünlerimi atlamıyorum ve saat 6 dan sonra bir şey yemiyorum kahvaltıda da yarım demet maydonoz yiyorum 3 kilo verdim ama bana göre gözle görülür bir degişiklil yok gibi gelyor. acaba bi yerde hata mı yapıyorum ya da cok mu aceleci davranıyorum. bu sekilde 3 ay kadar devam etmeyi düşünüyorum. umarım amacıma ulaşırım birde günde 2.5 litre su içiyorum. ama içtikten hemen sonra lavobaya gitme ihtiyacı duyuyorum.

Simge / ANTALYA
Öncelikle ne yiyip içtiğinizi ve bunların kalori dökümünü tutan bir diyet günlüğü hazırlayın. Eğer aşırı miktarda kalori alıyorsanız değil zayıflama çayı ve otu, isterse süper çaylar kullanın yine etki yapmaz. Zayıflamanın esası kalori kontrolüdür ve doğru bitkiyi kullanmaktır.

Demet / BURSA
merhaba bende hindibanın yararını yeni okudum ve kilo vermeye karar verdim. perhize başladım şu anda perhiz yapıyorum ama daha yeni spor yapmadan sadece yürüyüş yeterlimidir arkadaşlar.

Ahmet / KAYSERİ

merhaba bizim burada yazları çok rahat bulabildiğimiz bir bitki. ben salatalarda kullanıyorum ve çok faydasını gördüm. farkına varmadan kilo da verdim. herkese öneririm salatanızda kullanabilirsiniz.:)))

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp