Doktor Ömer Coşkun Şifalı Bitkiler

Doktor Ömer Coşkun Şifalı Bitkiler :

Astım Hastaları İçin:

1) 1 adet kuru soğan 4′e bölünüp bir bardak ılık su içerisinde 1 gece bekletilip suyu içildiğinde astım hastalığına iyi geliyor.
2) Karaturp ortasından oyulup içine bal koyulup sabaha kadar bekletip sızan turplu bal içilir.
3) Çam kozalağını bal içine koyup yendiğinde yine astım hastalığına birebir iyi geliyor.

Kalp Hastaları İçin:

1) Semizotu, Dr. Ömer Coşkun semizotu kalp için çok sağlıklı bir bitkidir. Soframızdan hiç eksik etmemeliyiz dedi. Salata olarak çiğ yendiğinde daha faydalı olmaktadır.
2) Karabaşotu, pekçok hastalık gibi kalp hastalığına da çok iyi gelen karabaşotu çay olarak içiliyor. 1 bardak kaynar suda 1 tatlı kaşığı oranında demlenerek içiliyor.
3) Keten tohumu, Oğul otu, Çoban çökerten, bu 3 bitki hepsinden aynı oranda toplamda bir tatlı kaşığı olacak şekilde 1 bardak kaynar suda 10 dakika demlenip içiliyor. Kalp hastalığında ve özellikle damar açmakta çok faydalı diyor Dr. Ömer Coşkun. Faydalı olabilmesi için en az 1 ay ile 3 ay olarak hergün 2 bardak içilmelidir dedi.
4) Bir diğer şifalı bitki alıç meyvası yenilebilir yada alıç otu yaprağı ve çiçeği kullanılabilir. Alık otu yaprağı ve çiçeği birlikte 1 tatlı kaşığı oranında 1 bardak suda demlenerek içiliyor. Kalp damar hastalıklarına, kalp kası güçlendirmede çok faydalı oluyor.
5) Kalp çarpıntısına en iyi gelecek şifa sirkedir.
6) Kalp kapağını güçlendirmek için kırkkilit otu. Buda 1 tatlı kaşığı 1 bardak sıcak suda demlenerek içilecek.

Meniere Hastaları İçin:

Baş dönmesi, denge bozukluğu, kulak çınlaması, işitme kaybı gibi şikayetlere neden olan meniere hastalığı için Dr. Ömer Coşkun şu bitki kürlerini öneriyor.

1) Linco Blove bitkisel tablet sabah akşam günde iki kez alınmalıdır.
2) 1 baş kuru soğan soyulup mikserde çekilip hergün bir tatlı kaşığı suyu içilecek. Mide problemi olup soğan suyunu içemeyenler kudret narı ile beraber içebilir. Eğer kulak problemi varsa bu soğan suyu kulak kepçelerinede sürülecek. Fakat asla kulak içine damlatılmayacak.

Şeker Hasları İçin:

1) Ökse otu şeker hasları için en güzel ilaç diyor Dr. Ömer Coşkun. Ökse otunu 1 tatlı kaşığı 1 bardak suda 10 dakika bekletip içilecek. En az 21 gün kullanılması gerekiyor.
2) Siyah üzüm çekirdeği düzenli olarak 1 ay boyunca hergün aç karnına yenilecek. Süt ve yoğurt gibi hayvansal gıdalar ile kesinlikle beraber yenmiyecek. Çünki etkisi olmuyor.

Yorumlar

 • Naz*** Gü*
  4 yıl önce
  göz altı morlukları icin ne yapmalım
  • Şifalı Bitkilerim
   4 yıl önce
   İçeriğindeki kopmleks bitki ekstraktları ve vitaminler sayesinde göz altındaki morlukların giderilmesinde ve göz çevresindeki kırışıkların ortadan kalkmasına yardımcı olur. Kazayağı çizgilerin ortadan kalkmasında, derin kırışıklıklar ve inatçı şişkinliklerin giderilmesinde aktif rol oynar. Oluşturduğu film sayesinde suyun cilt altında hapsedilmesini sağlar. Böylece çok iyi bir nemlendirme, elastikiyet ve pürüzsüz bir görünüm sağlar. incelemek tıklayın linki tıklayın
 • Z.m*
  3 yıl önce
  merhaba dokt. ben sinuzit hastasiyim.agzimdan sivi geliy.hangi sali bitkilerden kullanmaliyim?
  • Şifalı Bitkilerim
   3 yıl önce
   Sinüzit alın, burnun arka kısmı ve burnun her iki tarafında bulunan kemik boşluklara yüz sinüsleri (paranazal sinüsler) adı verilir. Bu boşlukların ve iç yüzlerindeki mukozanın iltihabına da sinüzit denir. Tedavide izlediğimiz yol için linke tıklayınız. Bilgi Hattı : 0224 2-3-4-5-6-7-8
 • Yah** Dem**
  2 yıl önce
  Sigarayı nasıl bırakırım
  • Şifalı Bitkilerim
   2 yıl önce
   - Uykusuzluk ve yüksek tansiyonda - Antiseptik olarak - Balgam söktürmede - Mide-bağırsak sancılarında rahatlatmada - Egzama yaralarında - İdrar yolu enfeksiyonlarında - Sigara bırakmak isteyenlerin de gıda takviyesi olarak kullanabileceği şifalı bir bitkidir. Ürün bilgisi için linke tıklayınız http://sifamarket.com.com/bitkisel/yesilex-karabas-otu-ekstrakti-600-mg-60-kapsul.html

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp