Suna Dumankaya Ayak Mantarı

Suna Dumankaya ayak mantarı ve ayak mantarı bitkisel tedavi kürlerini açıklıyor. Suna Dumankaya\'nın ayak mantarı bitkisel tedavi kürünü bu makalede inceleyebilirsiniz.

Suna Dumankaya ayak mantarı ve tırnak mantarı için çok etkili çözümler sunuyor. Evde kolayca hazırlayabiliceğiniz bu kremlerin çok faydasını göreceksiniz. Ayak ve tırnak mantarının ilk belirtileri ayakta ve sorunlu bölgede kaşıntıyla başlamaktadır. Ayakların uzun süre kapalı ve nemli kalması mantara en elverişli ortam hazırlar. İlk aşamada doktora görünmekte fayda vardır. Bitkisel çözümler de işe yaramaktadır.

Suna Dumankaya’nın çözümü şu şekildedir: öncelikle ayaklar tuzlu suda bir süre bekletilir. İki diş sarımsak ezilir ve çay kaşığı zeytinyağıyla karıştırılıp sorunlu bölgeye sürülür. Ayağınızı naylonla sarın ve bir gece böylece bekletin. Sabah ılık suyla yıkayın doktorunuzun tedavi için verdiği kremi sürün. Etkileri daha hızlı bir şekilde göreceksiniz. Suna Dumankaya’nın bir diğer önerisi ise iki çorba kaşığı kınayı, bir tatlı kaşığı zeytinyağı ve bir tatlı kaşığı şap ile karıştırın ve ayağınıza sürün. Gazlı bezle sarıp strecle sarın ayağınızı. Çorap giyip yatın. Sabahında yıkayıp güzel şekilde kurulayın. Limon suyunu masaj yaparak sürün. Ayağınız kuruduktan sonra pudra serpin. Ayak tırnaklarında da aynı sorunlar görülebilir. Mantar tırnağın seklini ve görüntüsünü bozar.

Önlemi erken dönemde alınması gerekiyor. Suna Dumankaya 1 adet havucu rendeleyip, bir çay kaşığı tuz ve 1 çay kaşığı badem yağıyla karıştırıp tırnağınıza sürmenizi ve gazlı bezle sarmanızı öneriyor. Gün içinde adaçayı ve ebegümecini çay gibi demleyip ayak ve tırnaklarınıza sürmeniz de tedaviyi hızlandıracaktır.

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp