Mustafa Eraslan Ürünleri

Mustafa Eraslan Ürünleri : Dr. Mustafa Eraslan’ın Clavis Panax isimli ürünü mükemmel bir damar açıcıdır.Kalp ve damar rahatsızlığı ile buna bağlı hastalıkları bulunanların, 40 yaş üstü erkek ve kadınların tamanının ve sigara içenlerin mutlaka kullanması gereken, klinik başarısı ve müşteri memnuniyeti kanıtlanmış Clavis Panax;

Hipertansiyonun normal seviyelere gelmesinde, Kolesterol seviyesinin azaltılmasında, Sperm sayısı ve kalitesinin arttırılmasında, Cinsel performans eksikliğinde, Erken boşalma sorununda, Erkek ve bayanlardaki kısırlık problemlerinde kullanılan tamamen bitkisel bir gıda takviyesidir.

Şeker – Tansiyon – Kolesterol

Bağışıklık sistemini güçlendirici etkisi ile genetik, bulaşıcı ve yaşlanmaya bağlı gelişebilen birçok hastalığa karşı koruyucu özelliği vardır. Kibarlı güvencesiyle üretilen Dr. Mustafa Eraslan’ın Clavis Reishi Mantarı isimli ürünü kolesterol, yüksek tansiyon, şeker, hepatit A-B-C, böbrek rahatsızlığında, ülser ve saç dökülmesi gibi problemlerinizde güvenle kullanabileceğiniz yüzde yüz doğal bir üründür.

Diz ve Eklem Ağrıları

Diz ve eklemlerdeki sıvı kaybını engelleyen ve o bölgedeki sıvı üretimine yardımcı olan bitkisel bir üründür.
Diz ve eklem bölgelerindeki ağrıların yüzde % 90 ı sıvı kaybı ve beraberinde meydana gelen kıkırdak aşınmasından kaynaklanmaktadır. “Romaflex”, o bölgelerdeki sıvı kaybını yapay olarak değil, vücudun bunu üretmesine yardımcı olarak, doğal yollardan takviye edilmesini sağlar.

Varis ve Hemoroid

Varitex ne yapar?


Varitex; damar duvarını düşün moleküller proteinlere su ve elektolitlere olan geçirgenliğini azaltan F serisi prostoglandin salımını artırır,böylece damar dışına sıvı kaçmasını engeller. Semtopların azalmasına yardımcı olur.

Romatizmal Hastalıklar


Her türlü romatizmal hastalıklarda, bel-boyun fıtığında, romatoit artrit (iltihaplı eklem romatizmasında), yumuşak doku romatizmasında, her tür eklem ağrılarında güvenle kullanılır.

Yorumlar

 • Meh*** GÜ****
  3 yıl önce
  Hocam bende belfıtığı ve damar sıkışması var.25-30 metre yürüdüğümde ayağımda uyuşma ve ağrı başlıy.neyapmam gerekiy. beni aydınlatırsanız. memnun olurum Selamlar
  • Şifalı Bitkilerim
   3 yıl önce
   Omurganın bel kısmı beş adet omur ve diskten oluşur. Burası vücut ağırlığını en fazla taşıyan yerdir.Herhangi bir zorlanmayla koruyucu kısım yırtılıp çekirdek arkaya, kanala doğru fıtıklaşırsa buradan bacaklara giden sinirlere basarak bu sinirlerin çalışmasını engeller ve sonuçta belde ve bacakta ağrı, uyuşukluk, kuvvetsizlik oluşabilir.setimizi incelemek için lütfen linkimizi tıklayınız. Bilgi Hattı: 0224 234 56 78

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp