Mustafa Eraslan Clavis Romaflex

Mustafa Eraslan Clavis Romaflex : Diz ve eklem bölgelerindeki ağrıların yüzde % 90 ı sıvı kaybı ve beraberinde meydana gelen kıkırdak aşınmasından kaynaklanmaktadır. "Romaflex", o bölgelerdeki sıvı kaybını yapay olarak değil, vücudun bunu üretmesine yardımcı olarak, doğal yollardan takviye edilmesini sağlar.

Romaflex ayrıca, içeridiğinde bulunan "Ginger root" ve "Ascorbic asit" maddeleri sayesinde diz ve eklemlerdeki sızının dindirilmesinde etkin rol oynamaktadır.

KİBARLI ROMAFLEX; EKLEMLERİNİZDEKİ SIVI KAYBINI ENGELLER EKLEMLERE SIVI ÜRETİMİNE YARDIMCI OLUR. EKLEMBULUNAN GİNGER ROOT VE ASCORBİC ACİD EKLEMLERDEKİ SIZI DİNDİRMEDE ÇOK ÖNEMLİ BİR BİLEŞENDİR.

ROMATİZMAL AĞRILARDA BİTKİSEL ÜRÜN OLAN KİBARLI ROMAFLEX ÜRÜN İÇERĞİNDE EKLEMLERDEKİ KREÇLENMEYİ ÖNLEYEREK AĞRILARI GİDERİR VE EKLEMLERE SIVI ÜRETİR.BU ÜRÜN ÇOK UZUN BİR ARAŞTIRMA SONUCUNDA GELİŞTİRİLMŞ FORMÜL İÇERMEKTEDİR.

GLUCOSAMİNE NİN BAŞLICA FAYDALARI Glukozamin Sülfat; Eklemler, kalp kapakçıkları, damarların bazal membranı gibi yerlerde kartilaj dokusunun yapımı için gereklidir. Antienflammatuar, eklem koruyucudur ve artrit, bursit gibi eklem hastalıklarını iyileştirir. Günlük yiyeceklerimizde yeterli miktarda bulunmaz. Gıda takviyesi olarak karides ve istiridye gibi deniz ürünlerinin kabuklarından üretilir.Genellikle Kondroitin Sülfat`la kombine olarak kullanılır.

CHONDROİTİN İN BAŞLICA FAYDALARI,Kondroitin Sülfat; Eklem kartilajının ana yapısını oluşturan aminoglikandır. Eklemler, kalp kapakçıkları, damarların bazal membranı gibi yerlerde kıkırdak dokusunun yapımı için gereklidir, artrit, bursit gibi eklem hastalıklarında yararlıdır, antihiperlipoproteinemiktir. Glukosamin ve kondroitin sülfat insan vücudunda konnektif dokuda ve eklem kartilajlarında doğal olarak bulunurlar Chondroitin ağrı kesici lerden daha iyidir

MSM Metilsülfonilmetan) BAŞLICA FAYDASI, formülündeki bir diğer özel öğe olan MSM vücut sağlığı için temel olan sayısız biyokimyasal işlemde kullanılan sülfürü depolar. Sülfür özellikle bağ dokularının korunmasında son derece kritik önem taşır. Artirit hastalığı olan kişilerde sülfür miktarı normalin yaklaşık üçte biri kadardır. MSM desteği, eklemlerde hareket kabiliyetini arttırır, şişkinliği ve sıvı kaybını azaltır. Artirite bağlı ağrıyı azaltır, dolaşımı düzenler ve kıkırdak dejenerasyonunu engeller.

Diz ve eklemlerdeki sıvı kaybını engelleyen ve o bölgedeki sıvı üretimine yardımcı olan bitkisel bir üründür.

Diz ve eklem bölgelerindeki ağrıların yüzde % 90 ı sıvı kaybı ve beraberinde meydana gelen kıkırdak aşınmasından kaynaklanmaktadır. "Romaflex", o bölgelerdeki sıvı kaybını yapay olarak değil, vücudun bunu üretmesine yardımcı olarak, doğal yollardan takviye edilmesini sağlar. Romaflex ayrıca, içeridiğinde bulunan "Ginger root" ve "Ascorbic asit" maddeleri sayesinde diz ve eklemlerdeki sızının dindirilmesinde etkin rol oynamaktadır.

Etkin ve bitkisel içeriği sayesinde eklemlerdeki kireçleneyi önleyerek ağrıların dindirilmesine yardımcı olan Clavis Romaflex, uzun yıllar süren araştırmalar sonucu Dr. Mustafa Eraslan ve Farmagognazi Bilim Dalı Uzmanı Eczacı Mustafa Tekin tarafından formülize edilmiştir.

KULLANIMI;

Uzman tavsiyesi en az 2 kutu kullanılmasıdır.
"Clavis Romaflex"in bir kutusunda 60 kapsül bulunmaktadır.
Yemeklerden sonra günde 3 kez 8 saatte bir kullanılması tavsiye edilir.

Diz ve eklem bölgeleri devamlı baskı gördüğünden, vücutta tedavisi en yavaş ilerleyen bölgelerdendir. Ağır vakalarda rahatsızlığın devam etmesi durumunda 2 kutuluk kullanımdan sonra 1 ay ara verilir ve daha sonra bitkisel ürüne tekrar başlanılır. Clavis Romaflex, özellikle bayanlarda görülen kemik erimesi tedavisinde de etkisi kanıtlanmıştır.

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp