İbrahim Saraçoğlu Bel Ağrısı Kürü

İbrahim Saraçoğlu Bel Ağrısı Kürü :
Bel ağrısının pek çok sebebi vardır. Bizim en sık rastladığımız mekanik bel ağrısıdır. Bundan başka tümör, infeksiyon, inflamatuar romatizmal hastalıklar, kireçlenmeler, bel fıtığı dediğimiz “disk kayması”, doğuştan olan kemik anomalileri ve bel kaymaları (spondilolistezis), bel ağrısı sebebidir.


Bel Ağrısında Ne Zaman Doktora Başvurulmalıdır?


Sık sık tekrar eden ve istirahatle geçmeyen, şiddeti gittikçe artan bel ağrılarında, bel ağrısı ile birlikte bacakta ağrı, uyuşma vs. varsa mutlaka doktora başvurulmalı ve hastalığın teşhisi konmalıdır.


Bel Ağrısında Risk Faktörleri Nelerdir ?


Meslekle İlgili Olan Faktörler:
- Ağır fiziksel aktivite ve ağır kaldırma gerektiren meslekler. (Ör: İnşaatlarda çalışanlar)
- Devamlı öne eğilme, eğilerek dönme gerektiren meslekler.
- Araba, otobüs, kamyon, kullanma gibi vücudu sürekli vibrasyona maruz bırakan meslekler.
- Uzun süre ayakta durma veya oturma gerektiren meslekler.
- Bütün bu saydığımız durumda çalışmak zorunda olan kişilerde bel ağrısı ve bel fıtığı görülme riski artmaktadır.

Yaş: Bel ağrısı bütün yaş gruplarında görülmekte beraber yaşın ilerlemesi ile birlikte görülme sıklığı artmaktadır. Bunda da en önemli etken omurganın dejenerasyonudur. Postür bozuklukları, karın ve sırt kaslarında güç azalması yine önemli risk faktörüdür.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu bel ağrısını ve bel ağrısı tedavisine iyi gelen bel ağrısı kürünü açıklıyor. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun bel ağrısı tedavisine iyi gelen bitkisel kürlerini bu makalede inceleyebilirsiniz..

Özellikle bilgisayar başında oturanların boyun ve bel fıtığı olma ihtimalleri çok yüksektir. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu şifalı bitkilerle boyun ve bel fıtığı ağrıları çekenlerin ağrılarından kurtulunacağını açıklayarak faydalı kürü verdi.


Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu Boyun ve Bel Fıtığı Kürü


At Kuyruğu: Boyun ve bel fıtığı için kür: 1su bardağı klorsuz suyu kaynatın içersine 2-3yemek kaşık kırkkilit(atkuyruğu)içine atın ve 1taşım kaynatın ve ılımaya bırakın daha sonra lapa haline gelen bitkiyi fıtığın olduğu bölgeye sürün,ve bekletin bu kürü haftada 2 yada 3 kere uygulayın ağrılarınızın hafiflediğini zamanla geçtiğini göreceksiniz.

Yorumlar

 • Gü****** Aca*
  6 yıl önce
  fıtıktan kaynaklanmayan bel agrılarına neyı tavsıye edersınız
  • Şifalı Bitkilerim
   6 yıl önce
   Alp dağlarından toplanan 50 ye yakın bitki bileşeninden,genetik mühendisler tarafından özel olarak hazırlanmıştır. romatizma, fıtık, kireçlenme ağrılarını kesmeye yardımcı ,tedaviye yöneliktir. hareket kolaylığı sağlayan en etkili kas gevşetici ürünümüzdür.ayrıca kırıkların çabuk kaynamasında,tendonların onarılmasında,ve topuk dikenindede endikedir. incelemek için lütfen linki tıklayınız. Bilgi hattı:0224 2-3-4-5-6-7-8

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp