Hülya Leyla Çabuk Ürünleri Fiyatları

Hülya Leyla Çabuk Ürünleri Fiyatları

Hülya Leyla Çabuk Ürünleri Fiyatları Hakkında BilgilerBitki Derman nedir?

• Bitkisel bazlıdır, etken maddeleri şifalı bitkilerin özlerinden oluşur.
• Yüzyıllardır uygulanan şifalı formüllerin modern laboratuarlarda geliştirilmesiyle oluşturulmuştur.
• Doğal malzemeler ile üretilir.
• Hijyenik ve dermatolojik olarak test edilmiştir.

Yeni Cilt Bakım Ürünleri İçin Tıklayınız...
Herbalist Hülya Leyla Çabuk kimdir?
Şifalı bitkilerden faydalanma konusunda 362 yıllık geçmişe sahip bir aileden gelen H.Leyla Çabuk, Dr. Ziya KONURALP'in de teşviki ile aileden gelen bu bilgilerini geliştirmiş ve 1989-1992 yılları arası, çeşitli ülkelerdeki herbalistlerin çalışmalarını yakından izlemiştir.

Avusturya, Fransa, İtalya, İskoçya, Çekoslavakya ve Doğu ülkelerindeki çalışmalarından dolayı "Başarı Sertifikalarıyla" ile yurda dönen Herbalist Leyla Çabuk 1992 yılında çeşitli bitki kökleri üzerinde yaptığı araştırmalarını, "Eskişehir Kökler Araştırma Enstitüsüne" göndermiş ve enstitüden bu çalışmalarının onayını almıştır.

bitki derman,leyla çabuk, hülya leyla çabuk, bitkiderman, leyla çabuk ürünleri

Şifalı bitkilerin alternatif tıp olarak kabul edildiği çağımızda 52 senedir hizmet veren Herbalist Leyla Çabuk, saç dökülmesi sorunu ile yüz ve vücut bakımı konularında büyük başarılar sağlamıştır.
Bitki Derman

50 yılı aşkın süredir İstanbul’daki uygulama merkezinde çeşitli cilt ve saç problemlerine bitkisel çözümler sunan Herbalist H. Leyla Çabuk’un yıllardır kullanıldığı bu bitkisel karışımlar artık BitkiDerman markasıyla geniş kitlelere ulaşıyor.

Doğaya ve doğal olana dönüş konusunda bilinç seviyesinin giderek arttığı günümüzde BitkiDerman ürünleri sizlere sorunlarınızı giderme konusunda doğal çözümler sunuyor. Ürünler bitkisel olmalarının yanı sıra, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim Dalı tarafından bilimsel olarak da onaylanmıştır.

Herbalist Leyla Çabuk, bitki uzmanı olarak bilinir. Herbalist Çabuk, kendisine en çok saç dökülmesi problemi için hasta geldiğini söylüyor. Tümüyle kel olanlarda bitki merhemleriyle 8 ile 18 aylık süreçlerde yeniden saç çıktığını kaydediyor. Sedef hastalığı ve ciltteki tüylenme ve sivilcelerin de tedavi edilebildiğini aktarıyor. Ayak mantarı ve egzamayı da hastanın başına sürdüğü bir merhemle önleyebildiğini dile getiriyor. Kimseye mucize vaat etmediğine dikkat çeken Çabuk, “Sadece bitkilerle tedavi edilebilecek hastaları kabul ediyorum. Yaptığım tek şey kocakarı ilaçları hazırlayıp uygun durumdaki insanlara şifa dağıtmak.” diye konuşuyor.

Üniversitede denekler üzerinde yapılan çalışmalarda, düzenli kullanım sonucu ürünlerin etkileri kanıtlanmış ve raporlanmıştır.
Pelinty’s BitkiDerman nelere derman?

  • İstenmeyen tüylenme; BitkiDerman Tüy Giderici Set
  • Akne ve sivilce tedavisi; BitkiDerman Akne Seti
  • Çeşitli sebeplerden kaynaklanan saç dökülmesi; BitkiDerman Saç Seti
  • BitkiDerman dan yepyeni bir seri. BitkiDerman Günlük Cilt Bakim Serisi...

Herbalist Hulya Leyla Cabuk'un uygulama merkezinde uzun yıllardır kullandığı bitkisel formüllü nemlendiriciler ve tonik artık tüm eczanelerde. Arındırıcı ve Canlandırıcı Tonik, Anti Aging Gece Bakım Kremi, Genç Ciltler için Gece Bakım Kremi ve Güneş Koruma Faktörlü Gündüz Kremi ürünlerinden cilt tipiniz ve yaşınıza uygun olanları kullanabilirsiniz.

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp