Hülya Leyla Çabuk Mucize Kremi

Hülya Leyla Çabuk Mucize Kremi

Hülya Leyla Çabuk Mucize Kremi Hakkında BilgilerBitkiDerman Genç Ciltler için Gece Bakım Kremi, içeriğinde bulunan zengin nemlendiriciler ve antioksidanlar ile cilt lekelerinin vede kırışıklıklarının giderilmesine yardımcıdır.

Zengin nemlendiriciler ve antioksidanlar ile genç ciltlerde taze ve canlı bir görünüm…

BitkiDerman Genç Ciltler için Gece Bakım Kremi, içeriğinde bulunan zengin nemlendiriciler ve antioksidanlar ile gece boyunca cildi yağlandırmadan besler. Bu sayede genç ciltlerin tazelik ve canlılığını uzun süre muhafaza etmesini sağlar.

Çevresel faktörlerin olumsuz etkileri sonucu ciltte zamanla tahribat oluşur. Bitki Derman Genç Ciltler için Gece Bakım Kremi, bu etkilere karşı erken önlem alınmasını sağlayarak yıpranma belirtilerini henüz oluşmadan engellenmesine yardımcı olur. Genç ciltlerin ihtiyacı olan yüksek kaliteli nemlendiriciler ve yoğun E vitamini içeriği sayesinde serbest radikaller oluşmasını engelleyerek , erken yaşlanmayı önlemeye yardımcı olur.

Daha etkili sonuç için Bitki Derman Arındırıcı ve Canlandırıcı Tonik ile bir arada kullanılması tavsiye edilir.

Kullanım Şekli : Temiz cilde gece yatmadan önce uygulayın. Tüm yüz, göz ve boyun bölgesinde kullanıma uygundur.

* Bitki Derman Anti Aging Genç Ciltler için Gece Bakım Kremi kullanımı öncesindeki cilt temizliğinin Bitki Derman Arındırıcı ve Canlandırıcı Tonik ile yapılması önerilir. BitkiDerman Tonik, tüm BitkiDerman bakım kremlerinden maksimum sonuç alınabilmesi için en uygun cilt zeminini hazırlamaya yardımcı olur.

18 – 40 yaş arası tüm cilt tiplerinde kullanıma uygundur.

Bitki Derman Arındırıcı ve Canlandırıcı Tonik

Sağlıklı ve doğal parlaklığında bir cilt görünümü için.

Bitki Derman Arındırıcı ve Canlandırıcı Tonik, tüm cilt tiplerinde, yüz ve boyun bölgesi için kullanıma uygundur. Cildinizi derinlemesine temizleyerek sağlıklı ve doğal parlaklığında bir cilt görünümü sağlar. İçeriğinde bulunan karabaş otu özü sayesinde cildinizi makyaj kalıntılarından ve çevresel faktörlerin gözeneklerde yarattığı birikintilerden derinlemesine arındırır. Doğal anti bakteriyel ve antiseptik etkileri ile bakteri oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Buğday özü ile yıpranmış ciltleri beslerken E vitamini sayesinde cildiniz yumuşatmaya, rahatlatmaya ve nemlendirmeye yardımcı olur.

Kullanımı esnasında cildiniz kurutmaz, hissedeceğiniz ferahlık ve gerginlik hissi uzun süre kalıcılığını korur. Düzenli kullanım sonucu cildinizin ideal nem dengesine kavuşmasına , sağlıklı ve doğal parlaklığında bir cilt görünümü kazanmasına yardımcı olur. Bitki Derman Arındırıcı ve Canlandırıcı Tonik, BitkiDerman Nemlendiricilerinden en etkili sonucun alınabilmesi için uygun zeminin oluşmasına yardımcı olur.

Kullanım Şekli:

Az miktarda toniği bir parça pamuğa dökün. Göz çevresi hariç tüm yüzünüze bastırarak ve dairesel hareketlerle uygulayın. Bu işlemi gerektiğini kadar ( pamukta kir olmayıncaya dek ) tekrarlayın. Durulamayın.

Not:Toniği pamuğa tek seferde fazla miktarda döküp uygulamak doğru bir uygulama şekli değildir. Bunun yerine pamuğa her seferinde azar azar ürün döküp aynı işlemi birkaç defa tekrarlamak gerekmektedir.


Bitki Derman Arındırıcı ve Canlandırıcı Tonik, sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa kullanılır. Gerektiği taktirde gün içinde makyaj temizliği için de kullanılabilir. Yağlı ciltlerde tek başına kullanılabilir. Kuru ve Normal ciltler için BitkiDerman’ın cilt tipinize uygun nemlendiricileri ile bir arada kullanılması önerilir.


* Bitki Derman Bakım Kremleri kullanımı öncesindeki, cilt temizliğinin Bitki Derman Arındırıcı ve Canlandırıcı Tonik ile yapılması önerilir. BitkiDerman Tonik, tüm BitkiDerman bakım kremlerinden maksimum sonuç alınabilmesi için en uygun cilt zeminini hazırlamaya yardımcı olur.

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp