Clavis Panax Yan Etkileri

Clavis Panax Yan Etkileri : Clavis Panax içeriğinde bulunan özel bitkisel karışımlarla kalp ve damar rahatsızlıklarının giderilmesini, damar tıkanıklıklarının açılmasını; kas gücünün, vücut dayanıklılığının ve fiziksel performansın artırılmasını sağlamakla birlikte fiziksel, zihinsel ve duygusal dinçlik verir.

Erkeklerde testosteron seviyesini artırır ve dengeler. Andropoz (Erkek Menopozu) semptomlarını azaltır. Sperm sayısını, miktarını ve hareketliliğini artırır.

Cinsel fonksiyonları düzenler ve tedavisine yardımcı olur. İktidarsızlık, sertleşme (ereksiyon) sorunlarında ve her iki cinste kısırlık problemleri üzerinde etkilidir. Cinsel isteği yoğun şekilde artırır.

Koronel kalp damar rahatsızlıklarında, kolesterol ve lipik değerlerinin yüksekliğinde, damar sertliğinde ve hipertansiyonda yüksek düzeyde etkilidir. Kibarlı Clavis Panax doğal terrestris saponinler içerir.

Ürünümüz ayrıca ruhsal ve psikolojik problemlerin de giderilmesine, bağışıklık sisteminin kuvvetlenmesine ve kandaki şeker seviyesinin düşürülmesine yardımcı olur .

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp