Zayıflama KamplarıZayıflama Kampları

Kilo Bekçiliği Hizmeti" Dostluk Tadında, Onun İçin Birlikte Başarmak Temeli Üzerine Kurulu�, Bedenen Zayıflayabilmeniz İçin, Ruhen Doyuma Ulaşmanızı Sağlayan Özel Bir Yöntemdir.-Fit In Time ile zayıflama ve idman metodu televizyon karşısında tembellik edenler için muhteşem bir çözümdür.

-Yıllardır egzersiz yapmayan kişileri tekrar hareket etmeye ve enerji harcamaya yönlendirir.

-Zayıflamak, egzersiz alışkanlığını edinmek ve bunu hayatının bir parçası haline getirmek için en kolay ve keyifli yoldur.

-Fit In Time sayesinde bugüne kadar kaslarını tanımayan kişiler tüm kaslarını hissetme zevkine kavuşarak zayıflarlar.

-Spor salonlarında saatlerce vakit harcamadan forma girebilirler. Fit In Time'ın Bursa'daki spor salonu, Etiler'den sonra Nilüfer'de hizmete girdi.

EMS ve Fitness İdmanı:

-Spor hekimleri tarafından tavsiye edilen hareketleri entegre ederek performansı arttırmak için gerekli olan ağırlık egzersizleri, Miha Bodytec EMS antrenmanı ile egzersiz rutininizin geri kalanına daha iyi uyum sağlayacaktır. Artık ağırlık kaldırmayı diğer belli performans idmanlarından ayırmak zorunda değilsiniz ki bu da size değerli zaman kazandırarak zayıflatacaktır.

Faydaları:

-Tüm ana kas grupları aynı anda çalışmak suretiyle tek taraflı zorlamadan sakınılır.

-Kaslar arası dengesizlik hedeflenir ve çarpıcı bir şekilde azaltılır.

-Uyarım esnasında belli hareketler gerçekleştirildiğinde ve belli kas zincirleri bilinçli olarak tetiklendiğinde eşgüdümsel olgu karşılanır ve kuvvet kazancı, hedeflenen hareketlere etkili biçimde yönlendirilebilir.

-Ek bir fayda da tasarruf edilen zamandır.

-Sadece 25 dakika tam vücut Miha Bodytec EMS ile elde edilen performans bir spor salonunda 4-5 saat (kişisel egzersize göre) harcayarak elde edilen etkinin çok daha üzerindedir.

-Miha Bodytec Zayıflama, incelme, kilo kaybı, kuvvetlenme, sıkılaşma.

Kilo Kaybı, Zayıflama ve Selülit - Kaslar vücudun motorlarıdır:

-Diyet ve formsuz bir vücut çıkmazından çıkmanın tek bir anahtarı var: Kaslarımız ! Kaslar vücudun temelidir.

-Vücudun kas kütlesi ne kadar artarsa bazal metabolizma hızı da o kadar yükselir ve bunun sonucunda ne kadar kalori yakılırsa kilo kontrolü ve vücudu şekillendirmek o kadar kolaylaşır.

-Kaslar daha yüksek bir bazal metabolizma hızını garantiler ve gün boyunca enerji tüketirler. Sadece 500 g daha fazla kas kütlesi aynı miktarda yağdan hergün 50 kcal 'den fazla enerji yakar.

-Bu yüzden kilo kaybederken kas kütlesini korumak önemlidir.

-Ancak, Kaslar yağlardan daha ağır olduğu için ilk başta kilo kaybı klasik diyetlere göre daha azdır ki maalesef bu diyetlerde kaybedilen kilonun neredeyse %50'si kas kaybıdır.

-Bu yüzden terazideki rakam vücutta olanlar kadar önemli değildir

-Uzun vadeli kazanç artan bazal metabolizma hızıdır.

-Fit In Time idman metodu televizyon karşısında tembellik edenler için muhteşem bir çözümdür.

-Yıllardır egzersiz yapmayan kişileri tekrar hareket etmeye ve enerji harcamaya yönlendirir. Egzersiz alışkanlığını edinmek ve bunu hayatının bir parçası haline getirmek için en kolay ve keyifli yoldur.

-Fit In Time sayesinde bugüne kadar kaslarını tanımayan kişiler tüm kaslarını hissetme zevkine kavuşurlar

-İlk seanstan sonra kendinizi canlanmış hissedeceksiniz.

-Tecrübeler gözle görünür başarının, örneğin daha iyi duruş veya zayıflama gibi faydaların, sadece birkaç seferden sonra bile belirgin olduğunu gösteriyor. Vücutta şekillenme, kuvvet artışı, zayıflama, kilo verme, incelme, sıkılaşmış cilt, selülitlerin azalması kalıcı olarak fark edilebilir ve yaklaşık dört ila altı haftadan sonra görülebilir - tabii ki idmana başladığınızda vücudun durumuna bağlı olarak. Biz Fit In Time olarak haftada iki 25-dakikalık seans öneriyoruz.

-Zayıflamak ve kilo vermek için spor salonlarında saatler harcamak zorunda değilsiniz.

-Ücretsiz deneme seansına gelin, çok kısa zamanda etkisini göreceksiniz.

-İddia ediyoruz böylesini görmediniz.

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp