Vichy Krem Fiyatları

Vichy Krem Fiyatları :

Hiçbir şey imkansız değildir. Cilt tipiniz ne olursa olsun; kuru, problemli, hassas... Yaşınız ne olursa olsun ya da yaşam tarzınız... Cildiniz ideal bir görünüme kavuşturulabilir.

İDEAL CİLT ARTIK HAYAL DEĞİL

Cildinizin yapısı, iç ve dış birçok sebepe bağlı olarak değişen dinamik bir denge üzerine kuruludur.

Vichy'ye göre, sizin cildiniz için önereceğimiz bakımın ne olduğu, cildinizin şu anki durumundan daha önemlidir. Vichy araştırmaları, tecrübesi sayesinde daha etkili çözümler keşfetmektedir.

Sağlığı desteklenerek, cildiniz kendini yenileyebilir, koruyabilir, gerekli olan suyu ve besinleri yeniden kazanabilir. İdeal cilt artık hayal değil.

Vichy ürünleri, günümüz kadınlarının günlük yaşamlarında karşılaştıkları sorunlara yanıt olarak geliştirilmektedir. Kadınların cildine etki eden çevre, UV ışınları, iklim, yaşam tarzı, beslenme ve stres gibi faktörleri dikkate almaktadır.

İdeal cildinize ulaşmak için eczacınıza danışabilirsiniz. Eczacınız size en uygun ürünü seçmek konusunda destek olacaktır.

VICHY TERMAL SUYU

KİM İÇİN? Cilt tipi ne olursa olsun, cildini yatıştırıp tazelemek isteyen tüm kadınlar ve erkekler için. Hassas ciltler için önerilir.Hassas ciltler için nadir ve yararlı minerallerce zengin güzellik iksiri.

Doğadan gelen maddelerle formüle edilmiştir, kimya ile taklit edilemez. Auvergne'in yanardağlarının derinliklerinden gelen saf ve yararlı Vichy Termal Spa Suyu yüzeye çıkmadan nadir minerallerle beslenir.

Demir, potasyum, kalsiyum, mangan ve silikon dahil 15 yararlı mineralce zengin bu termal su, yatıştırıcı, güçlendirici ve yenileyici özellikleriyle bilinmektedir. Tüm ciltler üzerindeki etkisi dermatolojik kontrol altında 600 kişi üzerinde 34 test ile kanıtlanmıştır.

Makyajınızı çıkardıktan sonra ve günlük cilt bakım rutininizden önce, yüzünüzden 30 cm uzaktan temiz cilde sıkın. Birkaç saniye orada bırakın ve sonrasında bir mendil ile üzerine vurarak kurutun. Makyaja baz olarak ya da cildi ferahlatmak için günün her saati kullanılabilir.

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp