Üreyi Düşürmek İçin Ne Yapmalı

Üreyi Düşürmek İçin Ne Yapmalı hakkında bilgiler. Kandaki üre oranının normalin üzerinde olması halidir.Üre düşmesi hakkında detaylı bilgi edinmek için aşağıdaki makaleyi okuyabilirsiniz.

Karaciğerde meydana gelip, kan vasıtasıyla böbreklere taşınan ve idrarla dışarı atılan zararlı maddelere üre denir. Ürenin, idrarla dışarıya atılmayıp, vücutta kalmasından meydana gelen hastalığa da üremi denir.

Nedeni, böbrek hastalıkları ve prostat büyümesidir. Hastada devamlı baş ağrısı, görme bulanıklığı, hıçkırık, gündüzleri uyuma ihtiyacı ve geceleri de uykusuzluk görülür. Vakit kaybetmeden tedavi edilmesi gereken bir hastalıktır.

Ayrıca tedaviye yardımcı omak amacıyla hastanın üşütmemesi, yorulmaması, düzenli beslenmesi, sigara veya alkolü bırakması gerekir. Tedavi amacıyla aşağıdaki reçeteler kullanılır.

Tedavi için gerekli malzeme :

Lahana,

su.

Hazırlanışı :

Dört bardak suya 6 tane lahana yaprağı konur.

20 dakika kaynatıldıktan sonra süzülür.

Günde 3 kere, birer kahve fincanı içilir.

Yorumlar

 • üm*** Saz*****
  4 yıl önce
  dr bey merhaba benim sorum şöyle 40 yaşındayım dr gittim ürem yüksek çıktı bana sadece bol su içiceksin dedi düşürmek için ne yapmalıym
  • Şifalı Bitkilerim
   4 yıl önce
   Bol su içmeniz faydalı olacaktır. bitkilerden destek almak istiyorsanız tedavi destek bileşeni için linki inceleyebilirsiniz. Allah şifa versin Bilgi Hattı : 0224 2-3-4-5-6-7-8

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp