Sertleşmeye Bitkisel Çözüm

Sertleşmeye Bitkisel Çözüm,erkeklerin en büyük problemlerinden biri olan sertleşme probleminin giderilmesine yardımcı olan bitkisel çözüm önerisi hakkında bilgiler aşağıdaki makalede yer almaktadır.

Sertleşmeye bitkisel çözüm hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için aşağıdaki makaleye göz atmanızı öneririz.

Prof. Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu erkeklerde sertleme sorununa çok faydalı olan kereviz-maydanoz kürünü tavsiye ediyor.

Sertleşme problemi olanlar için bitkisel tedavi niteliğinde olan kür çok iyi gelir diyor.

Sertleşmeye kereviz-maydanoz kürü:

200 gram kereviz yumrusunu kaynamakta olan 2,5 su bardağı klorsuz suya atın ve tencerenin ağzını kapatın. Kereviz yumrusu böyle 5 dakika boyuca kaynadıktan sonra tencereye 15 tane maydanozu sapları ile birlikte ilave edip kaşıkla karıştırın. Tencerenin ağzını tekrar kapatıp kereviz kürünü 3 dakika daha kısık ateşte kaynatın.

Toplam 8 dakika kaynayan kereviz kürünü ılıdıktan sonra süzüp kahvaltıdan 1 saat sonra ve öğle yemeğinden yarım saat önce birer su bardağı kadar için. Artan kereviz maydanoz kürü daha sonra içilmek üzere buzdolabında saklanabilir.

Kereviz maydanoz kürünü sabahları ve öğlenleri içme fırsatı bulamayanlar ilk bardağı akşam yemeğinden 1 saat sonra, ikinci bardağı da yatmadan önce içebilirler. Sertleşme problemi için hazırlanan bu kereviz kürünü içmeye 25 gün boyunca devam edin ve kürü her gün taze olarak hazırlayın.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu yukarıdaki kereviz maydanoz kürünün, sertleşmeye bitkisel çözüm arayanlarca, yılda 2-3 defa uygulanmasını tavsiye ediyor.

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp