Salyangoz Kreminin Faydaları

Salyangoz Kreminin Faydaları Çok Fazladır. Doğal Bir Üründür. Salyangoz Kreminin Ana Maddesi Olan Salyangoz Doğada Kendi Kendini Yenileyebilen Tek Hayvandır.

Salyangoz Kendini Yenilediği Gibi Cildinizi de Yenileyebilir. Salyangoz Kremi Cildinizin Pürüzsüz Bir Hal Almasını Sağlayacaktır. Salyangoz Kreminin Diğer Faydalarını Merak Ediyor ve Ürünü Kullanmak İstiyorsanız Aşağıda Yer Alan Makaleyi Dikkatlice Okuyunuz.

SALYANGOZ KREMİ NEDİR FAYDALARI VE CİLT BAKIMI İÇİN ETKİLERİ NELERDİR

Fakat salyangoz kendini yenilediği gibi cildimizide yenileme özelliğine sahiptir. Peki nasıl yenileme etkisi gösteriyor? Salyangoz Allantoin denilen bir madde salgılar. Allantoin maddesi, protein,vitamin ve kalsiyum açısından çok zengin bir salgıdır.

İşte salyangoz Allantoin salgısı sayesinde cildi yeniler, yaşlılık etkilerine, kırışıklığa ve sivilcelere ve sivilce izlerine mucize etkisi yapar. Allerjen bir yapısı olmadığından tüm ciltlerde kullanılabilir ve hiçbir yan etkisi yoktur.

Salyangoz Kreminin Faydaları:

* Yüzdeki Akne, sivilce, kırışıklık ve siyah noktaların önlenmesinde etkili bir üründür. * Çatlak İzleri için, Vücudun herhangi bir yerindeki çatlak izlerine, günde iki kez olmak üzere, hergün ufak bir miktar krem tatbik ediniz, etkili sonuçlar vermektedir.

* Yara ve Yanık İzlerinde, Eski ya da yeni yara veya izler üzerine uygulanabilir. Uygulamadan önce, yaranın tamamiyle iyileşmiş olması gerekmektedir. Ameliyat yaraları için, dikişler alındıktan ancak 2 ya da 3 hafta sonra kullanıma başlanılması gerekmektedir.Taze yaraların üzerine doğrudan uygulama yapmayınız.

* Güneşlendikten sonra kullanmak için olup İçeriğindeki maddeler sayesinde, güneşten kaynaklanan koyu lekelerin oluşmasını önler. Aynı zamanda, deride oluşan yanık, tahriş ve kızarıkların azaltılmasına yardımcı olmaktadır.

* Salyangoz Protein Özlü Krem Içeriğindeki Allantoin cildin yenilenmesine yardımcı olur.

* İçeriğindeki Elastin Cildin esneklik kazandırmaya yardımcı olur.

* Salyangoz kremindeki bulunan Vitaminler, Cildin canlanmasına ve yenilenmesine yardımcı olur.

* İçerdiği Kolajen madde cildin sıkılaşmasına yardımcı olur.

* Glikolik Asit, Ölü cildin atılmasına yardımcı olur.

Salyangoz Kremi Nasıl Kullanılır:

Kullanmadan önce cildinizi temizleyiniz. Günde 2-3 kez, bilhassa geceleri, ince bir tabaka halinde cildinize uygulayınız. Tamamen emilene kadar cilde masaj yapınız. Makyaj yapmadan önce 2 veya 3 dakika kurumasını bekleyiniz.Netten alıntıdır.

Sivilce, yara, doğum sonrası çatlak izleri gibi cilt lekelerini doğal ve sağlıklı şekilde salyangoz kremi ile yok eder; pürüzsüz, canlı bir görünüme sahip olursunuz.Salyangozlar, dokularını tedavi edebilen ve kabukları kırıldığında yerine yenisini üretebilen canlılardır.Dokuların çok kısa sürede oluşmasını sağlayan güçlü, yenileyici etki, salyangozun doğal yollarla arkasında bıraktığı salgının temel özelliğidir. Salyangoz kremi faydaları nelerdir diyorsanız aşağıda tüm bilgiler bulunmaktadır.

Salyangoz kremi hakkında bilgileri ise yine bu sayfada bulabilirsiniz. Sitemizde kesinlikle salyangoz kremi satışı bulunmamaktadır. Salyangoz kremi uzun zaman öncesinden bu yana cildin ömrünü uzatmak, yaşlılığı geciktirmek için kullanılmaktadır. Salyangoz salgısının özünde bulunan Allantionun ciltte bulunan yaraları hızla onarması yönünde etkiye sahiptir. Salyangozlar kabukları kırıldığında bu salgı ile kabuklarını hızlı bir şekilde yenileyebiliyorlar.

Salyangoz Kreminin Faydaları Nelerdir? Cildiniz yaşlanmayı geciktirici özelliği vardır, cildinizin genç kalmasını sağlar. Sivilce izlerini büyük ölçüde iyileştirir. Özellikle doğum sonrası meydana gelen çatlarkları iyileştirici özelliği vardır. Erkekler traş sonrası yüzde meydana gelen yaralarda ve tahribatta etkilidir. Yaralara sürüldüğün iyileştirici özelliği vardır. Aknelerin tedavisinde kullanılır. Cilde pürüzsün bir görünüm getirir.

SALYANGOZ SALGISI

* Yaşlanmayı önlemeye (anti-aging) yönelik etki yapar,

* Güneş lekeleri ve doğum sonrası cilt çatlaklarının giderilmesini sağlar,

* Sivilcelerin neden olduğu lekelerin ortadan kaldırılmasında etkilidir,

* Göz çevresinde ve boyundaki çizgileri, kırışıklıkları azaltır,

* Kuru ciltlerdeki pürüzlü görünümü giderir,

* Yara izlerinin yok edilmesine yardımcı olur,

* Traş sonrası kabarıklıkların giderilmesinde etkilidir,

* Cildinize pürüzsüz ve ipeksi bir görünüm kazandırır.

Salyangoz protein özlü krem içeriğinde:

* Allantoin - cildin yenilenmesine yardımcı olur.

* Elastin - cildin esneklik kazandırmaya yardımcı olur.

* Vitaminler - cildin canlanmasına ve yenilenmesine yardımcı olur.

* Kolajen - cildin sıkılaşmasına yardımcı olur.

* Glikolik asit - ölü cildin atılmasına yardımcı olur

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp