Salyangoz Kremi FaydalarıSalyangoz Kremi Faydaları

Salyangoz Kremi Faydaları Arasında En Çok Bilinen Sivilceleri ve Sivilce Lekelerini Yok Etmesidir. Salyangoz Kendi Kendini Yenileme Özelliği Taşıyan Allantoin Salgılar. Allantoin ise Protein, Vitamin ve Kalsiyum Zenginidir.

Salyangoz Kremi Faydaları

Salyangoz Kremi Faydaları

Salyangoz, kendi kendini yenileme özelliği taşıyan Allantoin salgılar. Allantoin ise protein, vitamin ve kalsiyum zenginidir. Öyle ki, kendi kendini yenileyebilen tek hayvan salyangozdur.
İşte bu, mucize krem Velfo_rm® New Today salyangoz özü sayesinde sivilcelerle mücadele eden, oluşabilecek kırışıklıkları önleyen, var olan kırışıklık/çatlak/sivilce izlerini büyük ölçüde kaybeden, cildi gençleştirip, yenileyen krem özelliğini taşımaktadır.
Velfo_rm® New Today tüm cilt tipleri için uygun olup, erkeklerde, kadınlarda, çocuklarda hatta bebeklerde bile güvenle kullanabilirsiniz. Alerjik olmayan yapısı ile hiç bir yan etkisi de yoktur.
Velfo_rm® New Today canlı, pürüzsüz ve yumuşak bir cilde kavuşmak isteyenler için mükkemmel bir kremdir.

SALYANGOZ KREMİ KULLANIMI

Kullanmadan önce cildinizi temizleyiniz. Günde iki


- üç kez, bilhassa geceleri, ince bir tabaka halinde cildinize uygulayınız. Tamamen emilene kadar cilde masaj yapınız. Makyaj yapmadan önce 2 veya 3 dakika kurumasını bekleyiniz


- Yüz‘de: Akne (sivilce)/ kırışıklık ve siyah noktaların önlenmesinde etkili bir üründür.


- Çatlak İzleri‘inde: Vücudun herhangi bir yerindeki çatlak izlerine, günde iki kez olmak üzere, hergün ufak bir miktar krem tatbik ediniz, etkili sonuçlar vermektedir.


- Yara ve Yanık İzleri‘nde: Eski ya da yeni yara veya izler üzerine uygulanabilir. Uygulamadan önce, yaranın tamamiyle iyileşmiş olması gerekmektedir. (ameliyat yaraları için, dikişler alındıktan ancak 2 ya da 3 hafta sonra kullanıma başlanılması gerekmektedir.) Taze yaraların üzerine doğrudan uygulama yapmayınız.


- Güneşlendikten sonra kullanmak için olup: İçeriğindeki maddeler sayesinde, güneşten kaynaklanan koyu lekelerin oluşmasını önler. Aynı zamanda, deride oluşan yanık, tahriş ve kızarıkların azaltılmasına yardımcı olmaktadır.


Salyangoz Protein Özlü Krem Içeriğinde:


Allantoin
- Cildin yenilenmesine yardımcı olur.
Elastin
- Cildin esneklik kazandırmaya yardımcı olur.
Vitaminler
- Cildin canlanmasına ve yenilenmesine yardımcı olur.
Kolajen
- Cildin sıkılaşmasına yardımcı olur.
Glikolik Asit
- Ölü cildin atılmasına yardımcı olur.
Özellikleri:

-30 gr‘dır
-Renksizdir.
-Yağsizdir.
-Tüm cilt tipleri için uygundur.
-Hızlı emilir.

Salyangoz kremi uzun zaman öncesinden bu yana cildin ömrünü uzatmak, yaşlılığı geciktirmek için kullanılmaktadır. Salyangoz salgısının özünde bulunan Allantionun ciltte bulunan yaraları hızla onarması yönünde etkiye sahiptir. Salyangozlar kabukları kırıldığında bu salgı ile kabuklarını hızlı bir şekilde yenileyebiliyorlar.

Salyangoz Kreminin Faydaları Nelerdir? Cildiniz yaşlanmayı geciktirici özelliği vardır, cildinizin genç kalmasını sağlar. Sivilce izlerini büyük ölçüde iyileştirir. Özellikle doğum sonrası meydana gelen çatlarkları iyileştirici özelliği vardır. Erkekler traş sonrası yüzde meydana gelen yaralarda ve tahribatta etkilidir. Yaralara sürüldüğün iyileştirici özelliği vardır. Aknelerin tedavisinde kullanılır. Cilde pürüzsün bir görünüm getirir.

Salyangoz kremi sağlıklı ve güzel bir cilt için mucizevi buluşlardan birisidir.Çoğumuzun iğrendiği salyangozlar aslında çok eski zamanlardan beri tıpta kullanılmaktadır.Bunun en büyük nedeni ise bu hayvanların bir şekilde kendi kendini yenileyebilen Allantoin salgılamasıdır.Peki bu salgı ne işe yarar?
Allantoin salgısı büyük bir hızla yaraların onarılmasını sağlar ve cildi iyileştirir. Bunlarla birlikte hüclerin yenilenmesinde de ciddi bir etkisi de vardır.Aynı zamanda cildi yaşlanmaya karşı büyük ölçüde korur ve cildin yaşlanma süresini uzatır.


Salyangoz kabuğu kırıldığı zaman Allantoin salgısı ile mücizevi bir şekilde kabuğunu hızlı bir şekilde yenileyebilir.


Salyangozların sıvısında bulunan antibiyotikler ciltte görülen çeşitli bakterilere karşı etkilidir. Salyangozlar antimikrobik özellikli peptitler ile cildinizi olumsuz yönde etkileyecek bakteriler ile savaşır. Salyangoz sıvısında bulunan bu antibiyotikler cildin gözeneklerinde -ki patojenleri yok ederek çevresel etkilere karşı büyük ölçüde koruma sağlar.


Salyangoz Kreminin Faydaları Nelerdir?


1. Cildiniz yaşlanmayı geciktirici özelliği vardır, cildinizin genç kalmasını sağlar.
2. Sivilce izlerini büyük ölçüde iyileştirir.
3. Özellikle doğum sonrası meydana gelen çatlarkları iyileştirici özelliği vardır.
4. Erkekler traş sonrası yüzde meydana gelen yaralarda ve tahribatta etkilidir.
5. Yaralara sürüldüğün iyileştirici özelliği vardır.
6. Aknelerin tedavisinde kullanılır.
7. Cilde pürüzsüz bir görünüm getirir.
Salyangoz Kremi Nasıl Kullanılır?
Akşamları yatmadan önce temiz olan cildinize bir miktar sürerek tamamen emilmesini sağlayın. Aşırı bir şekilde cilde sürülmemelidir. Yine sabah kalkınca sürdüğünüz kremi su ile yıkayabilirsiniz.

Yorumlar

 • Ser*** BEY**
  4 yıl önce
  Benim cildim çok hassas herşey alerji yapıy,salyangoz kremi alerji yaparmı?
  • Şifalı Bitkilerim
   4 yıl önce
   Sağlıklı bir şekilde kullanabılırsınız. Bakanlık onaylı ürünlerdir %100 doğal faturalı ve orjinaldir.. Bilgi Hattı: 0224 234 56 78

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp