Saç Kırılmasına Bitkisel Çözüm

Saç Kırılmasına Bitkisel Çözüm


Saç Kırılmasına Bitkisel Çözüm Badem Yağı Ve Zeytinyağı Karıştırılarak elde Edilen Mucize Bitkisel Formül


Saç kırılmasına bitkisel çözüm badem yağı ve zeytinyağı ile yapılabilir. Badem yağı ve zeytinyağını karıştırarak elde edeceğiniz bitkisel karışımı ayda en az 3 kere saçınıza uygulayınız. Saç kırılmasına bitkisel çözüm hakkında açıklamalar makalemizde yer almaktadır.

%100 Doğal Bitkisel Ürünlerimizin Olduğu Sayfaya Ulaşmak İçin Tıklayınız.Saç Kırılmasına Bitkisel Çözüm

Yağlı saçlar kolay kirlendiğinden dolayı bakımları çok önemlidir. Saçlarınız yağlı ve bakımı hakkında bilgiler arıyorsanız yağlı saçlarda oluşan tüm sorunlar ve bu sorunların çözümünü bu makalemizde açıklıyoruz.

Saçlarınız çok karışıyorsa…

Her duştan sonra saçlarınız iç içe geçiyorsa, yapmanız gereken haftada iki kez saç diplerine ve uçlarına zeytinyağı uygulayarak masaj yapmak. Saçlarınızda yağı 30 dakika kadar bekletin ve sonra güzelce yıkayın. Bu işlemi düzenli olarak yaptığınızda, saçlarınızın kolayca açıldığını ve aynı zamanda parladığını fark edeceksiniz.

Saçlarınız kırıldıysa…

1 tatlı kaşığı badem yağını zeytinyağı ile karıştırıp saç uçlarına uygulayın. 20 dakika saçınızda beklettikten sonra saçlarınızı iyice yıkayın. Bu işlemi ayda üç kere düzenli olarak yaparsanız, kırıklarından kurtulursunuz

Saçlarınız çabuk yağlanıyorsa…

Biberiye bitkisi ve 1 tatlı kaşığı kekiği bir buçuk su bardağı kaynar suda, çay demler gibi demleyin ve bir süre dinlendirdikten sonra süzün. Daha sonra bu karışımı temiz saç diplerine iyice yedirerek sürün. Bu şekilde çabuk yağlanma sorununa elveda diyebilirsiniz.

Saçlarınız hızlı uzamıyorsa…

Saçlarınızın çabuk uzaması için, 2 su bardağı suyun içine yarım çay bardağı elma sirkesi ekleyin. Banyo yaparken bu karışımı saçlarınıza uygulayın. Düzenli olarak kullandığında saçlarınızın daha hızlı uzadığını fark edeceksiniz.

%100 Doğal Bitkisel Ürünlerimizin Olduğu Sayfaya Ulaşmak İçin Tıklayınız.SENDE YORUM YAP!

Whatsapp