Revivaly Anti Aging

Revivaly Anti Aging

Revivaly Anti Aging


Anti aging gençliği koruma yöntemidir. Bilim adamları uzun süren araştırmalar sonunda anti aging sistemini geliştirmişlerdir. Anti aging ve % 100 bitkisel ürünlerimiz hakkında gerekli tüm açıklamaları aşağıdaki makalemizde bulabilirsiniz.
REVIVALY ANTI AGING - ANTI WRINKLE CREAM

Mucize Krem Revivaly Anti Aging İle, Kırışıklıklarınızla Birlikte Kaygılarınızı Da Sona erdirmeye yardımcı olalım

Mucize Krem Revivaly Anti Aging, Akne Ve Güneş Lekesi Gibi Cilt Sorunlarının Çözümünde de Etkilidir.

Hiçbir Yan Etkisi Olmayan Muzice Krem Revivaly Anti Aging'i , Genç, Yaşlı, Kadın, Erkek Herkes Kullanabilir.

Revivaly Anti Aging İle Gençliğe Dönüş Yolculuğuna Başlamak İçin Geç Kalmayın.

REVIVALY ANTI AGING CREAM'İN KULLANIMI NASIL OLMALIDIR ?

Revivayl Anti Aging - Anti Wrinkle Cream'in uygulanacağı bölge organik bir temizleyici yardımı ile tamamen temizlenmeli ve temizlenen cilt kurutulmalıdır.
Az miktarda Revivayl Anti Aging - Anti Wrinkle Cream yüz, boyun veya dekolte bölgesine, tamamen emilinceye kadar, masaj yapılarak uygulanır.
Revivayl Anti Aging - Anti Wrinkle Cream uygulanan bölge bir süre su ile temas ettirilmemelidir.
Revivayl Anti Aging - Anti Wrinkle Cream'den etkin sonuç alınabilmesi için günde iki kez ve düzenli kullanılmalıdır.REVIVALY ANTI AGING CREAM UYARILAR


Revivaly Anti Aging Kremi'nin uygulanacağı bölge temiz olmalıdır.
Revivaly Anti Aging Krem düzenli kullanıldığında etkileri çok daha kısa sürede görülmeye başlanır.
Revivaly Anti Aging Krem; haricen kullanılır. oda sıcaklığında ve güneş ışığından uzakta muhafaza ediniz.
Revivaly Anti Aging Kremi kullanmadan önce kullanma kılavuzunu okuyunuz.
Revivaly Anti Aging Kremi; Kadınlar ve Erkekler İçin Geliştirilmiş Kozmetik Amaçlı Bitkisel Bir Üründür. İlaç Değildir, Hiçbir Hastalığın Teşhisi, Tedavisi veya Sağaltımında Kullanılamaz.

Revivaly Anti Aging Cream 50 ml

REVIVALY ANTI AGING CREAM'İN İÇERİĞİNDEKİ AKTİF MADDELER


MATRIXYL

Matrixyl kırışıklıklara karşı etkinliği klınik çalışmalarla kanıtlanmış çok güçlü bir aktif maddedir.Bu aktifi içeren ürünleri kullanan deneklerde yapılan klınik çalışmalarda kırışıklık görünümlerde azalmalar görülmüştür. (45% less wrinkles in 2 months.) Easyliance, 100% doğal cilt sıkılaştırıcı. Anında güzelleşin.

EASYLIANCE

Easyliance, anında etkisini gösteren bir sıkılaştırıcı ve yeni bir kozmetik aktiftir. Şu iki bileşenin en iyi orandaki karışımıdır : hidroliz edilmiş biyopolimer ve akasya sakızı, sinerjik etkileri ile. Sözkonusu biyopolimer, ayçiçeği köklerinde yaşayan bir mikroorganizma tarafından sembiyoz sistemiyle doğal bir yolla üretilir. Easyliance‘de kullanılan hidrolize polimer ise patentli bir sanayi işlemle elde edilir. Akasya sakızı, sahara çölünün güneyindeki ülkelerde yetişen Afrika ağacının govde ve dalından elde edilen kurutulmuş bir eksüdadır. Yerel halk tarafından birçok amaç için hep kullanılmıştır. Akasya sakızının yerel üretimi Sürdürülebilir Gelişme programı ile ilişkilidir. Ürün, sürdürülebilir üretim ve eğitim programları oluşturmak için gerekli olan İyi Yöntemler (çevreye saygı) kullanılarak hasat edilmektedir. Easyliance‘da kullanılan akasya sakızı, yeni ve hususi bir yöntemle üretilen doğal saflıkta bir kalitedir. Easyliance her iki polimer yapısının etkisiyle cildi mekanik bir etkiyle gerer. Bu aktif, cildin yüzeyine adsorbe edilir ve yayılarak elastik ve sürekli olan bir film oluşturur. Kısa sürede cildi çeker ve gerer. Bunun etkisi, kırışık derinliğinde ani ve görülür bir azalmaya neden olur. Dolaysıyla, cild daha pürüzsüz görünür ve çizgiler azalır. Easylıance, özellikle göz çevresi kırışıklıklar ve yanaklardaki ciltte ani ve gözle görülür etkisi olan bir sıkılaştırıcı aktiftir.

SODIUM HYALURONATE

Hyaluronik asit bilinen en güçlü nem tutuculardandır.(moisture magnet ) nem mıknatısı olarak bilinir ve Polisakkarit yani doğal şekerdir. Kendi ağırlığının 1000 katı su tutabilme özelliğiyle cildin sürekli nemli kalmasına yardımcı olmaktadır. Ancak ilerleyen yaşla beraber ciltteki oranı azalır ve topikal ürünlerle bu kaybın telafi edilmesi gerekir.Cilt bakım ürünlerinde kullanılması son derece hayati olan bu aktif aynı zamanda yara iyileştirici özelliğe de sahiptir.İnsanlar yaşlandıkça derinin dermis tabakasında bulunan elastin ve kollajen liflerin kalitesi bozulmakta ve buna bağlı olarak, yüz kırışıklıkları oluşup derinleşmektedir. Hyaluronik asit özellikle yüzün alt yarısındaki çizgilerin azaltılması ve dudakların kalınlaştırılması için kullanılmaktadır.Cilt yüzeyinde koruyucu bir film tabakası oluşturur.

SHEA BUTTER

Afrika kıtasında ( yoğun olarak Etyopya,Senegal ve Uganda ) yetişen shea ağacının meyvelerinden elde edilen bir yağdır.Anti-inflamatuar özelliğinden dolayı koyu lekeler,akne karşıtı ürünlerde shea yağı kullanılmaktadır. Doğal nemlendiricidir,kurumayı önler.Güçlü hücre rejenerasyonu sağlayıcı özellikleri sayesinde cildin yaşlanmasını geciktirici etkiyi destekler.Ayrıca güneşten korunmaya (SPF) yardımcı olmaktadır. Cilt bakım ürünlerinde kullanılması özellikle son 10 yılda oldukça yaygın hale gelmiştir.
TOCOPHEROL (VITAMIN E)
Antioksidan ve serbest radikallere karşı güçlü etki gösterir.Cildin elastikiyetini artırır. Ultraviole radrasyonu,hava kirliliği,ağır metaller gibi çevresel faktörlere karşı bağışıklık sistemini güçlendirerek hücre çeperinin korunmasına yardımcı olduğu bilinmektedir

ARNICA EKSTRAKT

Kılcal damarları güçlendirir.Mikro dolaşımı güçlendirir.Yüz bölgesinde ve göz çevresi torbalanma şikayetlerinde çok ciddi destek sağlar.

RETINYL PALMITATE(VITAMIN A)

Cilt dokusunu canlandırır. Cildin onarılmasına yardımcı olur ,cildi besler.


CALCIUM PANTOTHENATE (VITAMIN B5)


Cildin doğal nem seviyesini dengelemeye yardımcı olur.Kuru ve tahriş olmuş ciltleri destekler.

LINOLEIC ACID (VITAMIN F)

Kuru ciltler için gereklidir. Eksikliği çok kuru cilt oluşumuna neden olabilir.

BIOTIN (VITAMIN H)

Hücre yenilenmesine yardımcı olur. Yaşlanma etkilerini azaltıcı etkisi sayesinde kırışıklıkların azaltılmasını destekler.


ALOE VERA


Yoğun nem verme ,tahriş önleyici ve yatıştırma özelliğinden dolayı kozmetik cilt bakım ürünlerinde yoğun olarak kullanılmaktadır.

NIACINAMIDE (VITAMIN B3)

Cilt bakımında epidermal tabakanın su kaybını önlemeyi destekler.Yaşlanma karşıtı ve akne karşıtı ürünlerde destekleyici ürün olarak kullanılmaktadır.

COLLEGEN

Kollojen cildin destek yapısının ayrılmaz parçası olup, ince cizgilerin ve kırışıklıkların doldurulmasına yardımcı olur. Genç bir görünümü destekler.

ALLANTOIN

Rahatlatma ve hücre yenilenmesini destekleyici etkisi sayesinde cildin doğal görünümüne ulaşmasını destekler.

SODIUM PCA

Cildin daha fazla fizyolojik nem tutmasını sağlar, uzun süre nemli kalmasını destekler.SENDE YORUM YAP!

Whatsapp