Penis Masajı Nasıl Yapılır

Penis Masajı Nasıl Yapılır, Penis masajı ile büyütmek mümkün mü? Bu sorunuza cevabı evet fakat bitkiler ile desteklenir ise. Yapılan araştırmalarda kadınlar için penis boyunun önemili olduğu aynı zamanda erkeklerinde ilişki sırasıda daha öz güvenli olduğu sonucuna ulaşılmıştır.Penis masaj yöntemleri önemi burada ortaya çıkmaktadır.

Penisinizi esneterek optimum sonuçlara ulaşmak için, penisin nasıl çalıştığını anlamalısınız. Penis kanla dolduğunda genişleyen hücrelerden oluşmuştur. Bu hücrelere kan aralıkları blood spaces denir. Kan aralıkları sertleşme dokunuz içinde yer alırlar ve aynı zamanda corpora cavernosa sertleşme dokusundan‘da denirler.

Penisinizi esnettiğinizde kanla dolan bölgeler de dahil olmak üzere penisin bütün bölgelerini esnetmiş olursunuz. Bu bölgeler belli bir ölçüde esnediğinde penis hem gevşemiş hem de sertleşmiş haldeyken daha da uzayacaktır. Çoğu kişinin anlamadığı şey penisin muhtemelen sırf anatomisi yüzünden bedeninizin uzaması ve kalınlaşması en kolay kısmı olmasıdır.

Ereksiyon büyüklüktür. Çünkü penisin içindeki hücreler belli bir büyüklüktedir. Egzersiz yoluyla doğal olarak boşlukların kanla dolmasına yol açarak yada eti esneterek penisin genişlemesi minimum çabayla mümkün olur.

1. Çok derin bir soluk alın. Şimdi dilinizi dışarı çıkarırken soluğunuzu verin ve karnınızı düzleştirin. Penisinizin başını kavramak için başparmağınızı ve işaretparmağınızı kullanın. Diğer elinizi köküne koyun. Penisinizi çekin ve dilinizi daha dışarı doğru uzatın. Soluk almanız gerekene kadar çekmeye devam edin. Havayı bağırsaklarınıza gönderin. Soluksuz kalana kadar khhhh sesi çıkararak soluğunuzu bırakın.

2. Adıma geçmeden önce bu adımı birkaç kez tekrarlayın.

3. Ayakta yada otururken penisinizin tamamen gevşek bir durumda olduğundan emin olun ve başının çevresinden kavrayın ama bu kavrayış acı verecek kadar sıkı olmamalı. İyice kavramanız yeterli.

4. Penisinizi ortasında ve kökünde iyice bir esneme hissedene kadar önünüze doğru çekin. Ona kadar sayarken penisinizi bu şekilde tutun sonra dinlenin ve cinsel organlardan gelen enerjiyi hissedin. Bunu üç kez tekrarlayın.

5. Şimdi sıkmış olduğunuz bölgeye kanı geri getirmek için penisinizi yaklaşık elli kez bacağınıza vurun.

6. Penisinizi yine çevresinden kavrayın. Dilinizi dışarı çıkararak soluk alın. Bu kez kökünün sağ tarafında iyice esnediğini hissedene kadar sol tarafınıza çekin. Ona kadar sayarken bu pozisyonu koruyun ve tekrar edin. Dinlenin ve cinsel enerjiyi başınızın tepe bölgesine yönlendirin.

7. Yine penisinizi elli kez bacağınıza vurun.

8. Penisinizi kavrayın. Dilinizi çıkarın ve soluğunuzu tutun ama bu kez kökünün sol tarafında iyice esnediğini hissedene kadar sağ tarafınıza çekin. Ona kadar sayarken bu pozisyonu koruyun. Üç kez daha tekrar edin.

9. Yine penisinizi elli kez bacağınıza vurun.

Yönler

1. Penisinizi başından kavrayın ve iyice esnediğini hissedene kadar dışarı doğru çekin.

2. Uzadıktan sonra penisinizi solunuza doğru dairesel bir hareketle döndürmeye başlayın bükmeyeceksiniz, dairesel bir hareketle döndüreceksiniz. Penisinizin her bölgesinin ve kökündeki bütün bölgelerin iyice esnediğini hissetmelisiniz. Otuz kez döndürün, sonra birkaç saniye dinlenin ve anüsünüzü ve apışaranızı hafifçe kasın, Chi‘yi yukarıya, başınızın tepe bölgesine yönlendirin.

3. Kan akışını tekrar sağlamak için penisinizi yine elli kez bacağınıza vurun.

4. İkinci adımı tekrarlayın ama bu kez penisinizi sağınıza doğru döndürün. Aynı önceki döndürme tekniğini kullanın, ama bu kez sağınıza doğru olsun. Otuz kez döndürün.

5. Birkaç saniye dinlenin, sonra bütün egzersizi üç kez daha tekrarlayın.

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp